Novinky

Minitest prémiového 3D tvrzeného skla: Dokonalá ochrana displeje bez kompromisů

Displej iPhonu patří mezi nejdražší a zároveň nejzranitelnější součástku, kterou je třeba chránit. S ohledem na tuto skutečnost se většina uživatelů uchyluje k pořízení tvrzených skel, které z logiky věci nabízí tu nejlepší možnou ochranu. Ve spolupráci s internetovým obchodem www.tvrzenysklo.cz jsme se proto rozhodli otestovat několik typů tvrzených skel a poradit vám, jak vybrat tu nejlepší variantu. V dnešním testu se podíváme Prémiové 3D tvrzené sklo, které se chlubí tou nejvyšší možnou kvalitou.

Tento typ tvrzeného skla je dodáván ve dvou barevných variantách (černá a bílá), což umožňuje perfektní sladění s konkrétní variantou vašeho iPhonu. Celý povrch je vyroben z vysoce odolného skla, což s sebou nese mírně větší tloušťku. Co se týče zpracování, otvory pro telefonní reproduktor, Home Button a čelní kamerku jsou vyvedeny s naprostou přesností. To ovšem v praxi znamená, že stejně přesná musí být také samotná aplikace. Stejně jako v případě jiných tvrzených skel je základem skvěle odmaštěný a vyčištěný displej. K tomu slouží dodávaný ubrousek napuštěný speciální tekutinou a leštící hadřík. Je pouze škoda, že součástí balení nejsou samolepky pro odstranění zbylých částeček prachu.

Jelikož je 3D tvrzené sklo Premium vyrobeno z odolnějšího materiálu, není tak ohebné, jako klasická ochranná tvrzená skla. Z toho důvodu je žádoucí naprosto přesné vycentrování, v opačném případě hrozí špatné dolehnutí a následný vznik nežádoucích bublin. Co se týče praktických zkušeností, příjemně nás překvapila kvalitní oleofóbní vrstva zabraňující nadměrnému ulpívání otisků. Žádný problém nenastal ani v případě citlivosti na 3D Touch či nadměrné odrazivosti dopadajícího světla.

Internetový obchod www.tvrzenysklo.cz nabízí 3D tvrzené sklo (Premium) ve dvou barevných variantách (bílá a černá) za 699 korun. Naše praktické dojmy z používání jsou vesměs pozitivního charakteru. Vypíchnout si zaslouží zpracování, které věrně kopíruje přední stranu iPhonu. Mezi hlavní přednosti řadíme použitý materiál, který je zhruba 5x odolnější, než v případě běžných tvrzených skel. V podstatě jedinou výtku lze směřovat k příslušenství, které nezahrnuje sadu samolepek pro odstranění posledních smítek prachu. 3D tvrzené sklo (Premium) lze doporučit všem, kteří touží po maximální ochraně displeje bez jakýchkoli kompromisů.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button