Novinky

Ming-Chi Kuo o budoucnosti Applu: Letos můžeme očekávat nálož nových produktů, příští generace iPhonů bude revoluční

Začátek prázdnin je pravidelně dobou, kdy se vír spekulací ohledně nové generace Apple produktů začíná pořádně roztáčet. Od září už nás totiž dělí jen tři měsíce, což znamená, že Apple má v tuto chvíli netrpělivě očekávané novinky už v podstatě připravené a jen ladí výrobu. Rozsáhlý a v podstatě neuhlídatelný dodavatelský řetězec je pak zárukou toho, že spousta informací prosákne na světlo světa ještě před oficiální premiérou. S železnou pravidelností nás také o chystaných novinkách od Applu informuje analytik Ming-Chi Kuo, jež je svými přesnými predikcemi pověstný. Tentokrát navíc Kuo netroškařil a ve své nové zprávě se rozpovídal o tom, co od Applu můžeme v následujícím roce očekávat.

V prvé řadě můžeme podle analytika, který nyní pracuje pro společnost TF International Securities očekávat, že v druhé polovině roku 2018 představí Apple nové iPady vybavené senzorem Face ID a možná také bezrámečkovým displejem. Vedle toho očekává Ming-Chi Kuo také představení levnějšího nástupce řady MacBook Air a novou generaci hodinek Apple Watch, která dostane větší obrazovku. V témže roce se také zcela jistě objeví také omlazená nabídka iPhonů. Zde Kuo potvrzuje předchozí domněnky. Můžeme tedy očekávat trojici nových smartphonů. První dva budou nástupci současného iPhonu X, přičemž jeden z nich dostane větší, 6,5″ displej a bude se nejspíše nazývat iPhone X Plus. Nabídku poté doplní ještě i cenově dostupnější model s 6,1palcovým displejem. Ve Spojených státech by se měl tento model prodávat za cenu 600 až 700 dolarů. 

Apple uvolnil první veřejnou beta verzi pro iOS 12 a macOS Mojave

Kromě produktů, které můžeme od Applu očekávat ještě letos se analytik zaměřil také na novinky, jež se v na pultech obchodů objeví až v roce 2019. Přespříští generace jablečných smartphonů by měla být revoluční. Na konkrétní parametry by však ještě prý brzo. Detailnější informace tak podle Kua začnou unikat až na přelomu září a října letošního roku. Zpráva analytika však zmiňuje, že zadní kamery těchto iPhonů by měly dostat hned trojitý snímač.  

Zdroj

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button