Novinky

Max Stand: Vychytávka pro AirPods Max, která zpříjemní používání

Rok 2020 byl ve znamení Applu a nových produktů. Je zaručené, že se fanoušci Applu rozhodně nenudili. Dočkali jsme se nových iPhonů, Maců s M1 procesorem a mnoho dalšího. Nechyběla ani prémiová sluchátka AirPods Max.

AirPods Max se někomu můžou zdát jako nejhezčí sluchátka co kdy viděl, ale někomu můžou naopak přijít poněkud nepraktická. Sluchátka sklidily vlnu negativních reakcí za obal, ze kterého si mnoho lidí dělalo legraci. AirPods Max se ale můžou pyšnit skvělým zvukovým projevem a dalšími vychytávkami. Obrázek si tedy každý může udělat sám. Sluchátka nabijete pomocí Lightning kabelu, ale bohužel nemají možnost bezdrátového nabíjení. To se nakonec rozhodl vyřešit Stefan Krüger s vlastní dokovací stanicí Max Stand.

Max Stand je elegantní stojan, kam můžete svoje sluchátka odložit, když je zrovna nepoužíváte. Odložená sluchátka se budou díky speciálnímu donglu bezdrátově nabíjet. Tento systém funguje na bázi magnetického konektoru, který zapojíte do nabíjecího portu. Po položení sluchátek na stojan se tento konektor přicvakne k magnetu na stojanu a vaše sluchátka se nabíjí.

Zdroj: Max Stand

Stojan bude dostupný v několika barevných variantách korespondujících s barvami AirPods Max. Momentálně lze projekt podpořit na americké stránce Kickstarter, kde si můžete Max Stand také předobjednat. Na Kickstarteru si můžete Max Stand zakoupit za přibližně 70 dolarů, což vyjde na nějakých 1500 korun. V obchodech poté bude o něco dražší.

Zdroj: Max Stand

Tento nápad je opravdu povedený a vlastníkům AirPods Max nabídne praktickou cestu, jak zachovat jejich sluchátka nabitá. Příjemným benefitem jsou rozhodně i barevné varianty stojánku, z nichž si vybere každý uživatel AirPods Max.

Sebastian Himmer

Mám rád vše co alespoň trošku obsahuje počítače. Programátor vytvářející hry a obrovský fanoušek Applu! Počítače mě zajímají už od dětství. Velký fanatik počítačových her. Hrdý redaktor webu ČeskýMac. iPhone XR v kapse, Macbook Air na stole.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button