Novinky

Malý krok pro Apple, velký skok pro Česko. Apple spustil oficiální YouTube kanál lokalizovaný do našeho jazyka

Malý krok pro Apple, velký skok pro Česko. Tak by šlo s jistou mírou nadsázky hovořit o tom, že Apple spustil oficiální YouTube kanál pro Českou republiku. V době psaní této zprávy je na kanálu dostupná desítka videí, která se primárně věnuje aktuálním produktům. Uživatelé si tak mohou shlédnout klipy představující například MacBook Pro, iPhone 14 Pro, iPad Air či Apple Watch Ultra.

To nejdůležitější na celé věci je, že veškerý obsah je lokalizován do českého jazyka. Přesněji řečeno, videa jsou doplněná o české titulky. Na YouTube kanálu Apple Česko najdete také hezky zpracované video, které humorným způsobem vysvětluje, jak iPhone pomáhá chránit soukromí uživatelů a jejich data.

Do budoucna lze očekávat, že na české verzi YouTube kanálu společnosti Apple budou přibývat další videa. A zřejmě nebudeme muset čekat příliš dlouho. Již 5. června totiž odstartuje vývojářská konference WWDC 2023, která bude plná zajímavých novinek. Kromě aktualizací operačních systémů iOS 17, watchOS 10 či macOS 14 má přijít řeč také na zbrusu nový produkt v podobě headsetu pro smíšenou realitu.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

3 Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button