Novinky

Macintosh LC II a Macintosh Mouse na prodej

V jablečné sbírce Českého Macu se usídlilo již vetší množství položek, dokonce natolik, že se povalovaly mimo archiv. Bylo tedy na místě provést řádný úklid a protřídění. Výsledkem je několik duplicitních položek, které jsme se rozhodli poslat do světa. Můžeme samozřejmě využít aukčních služeb jako eBay, Aukro či bazarových sekcích například na MacForum.cz, ovšem rozhodli jsme se dát přednost vám, našim čtenářům. Máte přednostní možnost zakoupit následující položky.

Jak to celé bude fungovat? U každé položky naleznete fotografie, detailní popis a “vyvolávací” cenu, která prezentuje nejnižší možnou hodnotu, za kterou jsme ochotni předmět prodat. V případě vašeho zájmu zasílejte nabídky na email: marian@ceskymac.cz. Vyhovíme nejvyšší nabídce.

Prozatím nabízíme následující dvě položky:

Macintosh LC II – 1992

Samotný počítač Macintosh LC II v této konfiguraci:

Motorola MC68030 16MHz – 0,5KB L1 cache, 40MB HDD, 4MB RAM, 256KB VRAM, Mac OS 7.1, rozšiřovací PSD karta se síťovým portem. Ostatní technické parametry naleznete v tomto článku (nejedná se o konkrétní model z tohoto příspěvku). Skříň počítače je značně zašloutlá, nejvíce viditelné zvrchu, kde se nachází skrvny v různých odstínech (viz. foto). Hardware počítače byl kompletně rozebrán, zbaven nečistot a znovu složen. Spodní část víka skříně je pokryta kovem, který jeví známky koroze, stejně jako kovové části konektorů na zadní straně.

Počítač je plně funkční včetně disketové jednotky.

CENA OD 1000,- (+ dopravné)

KONEC PRODEJE  14.10.2010

 

Macintosh Mouse – 1984

Macintosh Mouse (M0100) z roku 1984, využitelná pro Macintosh 128k, 512k, Lisa a další té doby s konektorem DE-9. Předmět je zbaven nečistot. V ČR rarita.

CENA OD 500,- (+ dopravné)

KONEC PRODEJE 14.10.2012

Předměty pochází ze soukromé sbírky, bez možnosti daňového dokladu.

Marian Kadlec

grafik na volné noze, web designer - mariankadlec.cz, manžel, Martínkův tatínek, pošetilec posedlý minimalismem, pojitel bodů, skorobloger - blog.mariankadlec.cz, gastrosexuál, skorofrutarián, Apple user, think different

Doporučené články

8 Komentáře

 1. no nevim kterymu nadsenci venuju muj prvni osobni mac G3 desktop… (koupil sem tenkrat za 40tycek vcetne 14 philips monitor…) asi fakt pujdu do nejakyho muzea :-/

  ps. proc prodavate? proc nezkousite prvne menit?

  1. Dobrý den, prodáváme pouze duplicitní předměty z naší sbírky, prodáváme neboť prodávané produkty nedosahují hodnoty počítačů či jablečných produktů, na které cílíme. Stěží nám někdo za LC II vymění Macintosh 128k a tak bych mohl pokračovat… Navíc u nás nejsou takové modely (ty které sháníme) rozšířené a pátrání po nich je už teď dobrodužtvím… Lidé se jich většinou zbavují, chtějí je zhodnotit a ne měnit…

   Pokud máte nějakou zajímavou nabídku směrujte ji na: marian@ceskymac.cz

 2. jo a na kppm ted je taky nejaka nabidka starsiho kousku za odvoz, jestli je zajem muzete se prihlasit, kppm.cz

  zde cituji:

  Ahoj!
  Mam doma uz nefunkcni (asi poskozena integrovana grafika) kourovej G3 iMac (Summer 2001, M8492LL/A (600 MHz Graphite) bez disku a pameti (mam k dispozici). Vsechno ostatni bylo funkcni, jen ta grafika odesla. Klavesnici jsem uz venoval. Rad ho venuji za odvoz. Jsem z Prahy.
  Honza

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button