Videa

MacBook Pro s Touch Barem: radosti a strasti v pěti minutách

MacBook Pro byl od svého vzniku brán jako stroj určený profesionálním uživatelům. Příchod nové generace se však neobešel bez bouřlivých diskuzí, které se většinou točí kolem značně redukované konektorové nabídky a dotykového Touch Baru. V redakci jsme se proto rozhodli otestovat hardwarovou revizi pro rok 2017, kterou charakterizují procesory Intel Core z rodiny Kaby Lake. Volba padla na základní provedení MacBooku Pro s Touch Barem, procesorem i5, 8 GB operační paměti a 256GB flashovým úložištěm.

Jak na nás nová generace MacBooku Pro zapůsobila a jaké v nás zanechala dojmy, vám prozradí videorecenze našeho partnerského YouTube kanálu GizLife. Plnotučnou recenzi v její textové podobě si můžete přečíst zde. Pokud si nechcete nechat ujít další videa ze světa Applu, gadgetů a moderních technologií, nezapomeňte se přihlásit k odběru našeho kanálu GizLife.

Recenze MacBook Pro 2017 s Touch Bar: když budoucnost dorazí o pár let dřív

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button