Novinky

Loňská generace MacBooku Pro jde na dračku, nový model uživatele příliš nepřesvědčil

retina-macbook-pro

Nový MacBook Pro je v mnoha ohledech kontroverzním produktem, který uživatele rozdělil na rozdílné dva tábory. Zatímco část komunity se plně ztotožňuje s politikou Applu, druhá strana barikády považuje MacBook Pro za ořezaný stroj, který nesplňuje nároky profesionálů. Nutno podotknout, že tento druh pohledu je blízký převážné většině jablečných fanoušků.

Recenze Retina MacBook: Dotek budoucnosti

Vše podtrhuje rychle mizící zásoby loňského modelu, které Apple v mnoha zemích nabízí za velmi lákavou cenu. Většinou jde o takzvané refurbished kousky, které pochází z reklamačních řízení. Ve své podstatě to jsou opravené kusy s vyměněným hardwarem či šasi, u nichž nepoznáte, že je před vámi kdokoli vlastnil. Jedinou pihou na kráse je fakt, že Apple tento druh prodeje na našem území nenabízí.

ee7736a8c5da91dad1b20d423644625b-macbook-pro-touch-bar-mockup

Přesto však lze využít nejrůznějších akcí od tuzemských resellerů a dalších prodejců elektroniky, kteří se budou snažit neaktuálních modelů co nejrychleji zbavit. Pro uživatele jsou loňské modely velmi lákavým artiklem hned z několika důvodů. Tím nejzásadnějším je konektorová výbava zahrnující klasické USB a čtečku paměťových karet. Dalším argumentem je výpočetní výkon, který většině majitelů bude stačit i v následujících letech.

Recenze Retina MacBook: Dotek budoucnosti

Zdroj

Ondřej Hájek

Milovník tvrdé hudby a Sci-Fi žánru ve všech jeho podobách. Volný čas věnuje florbalu, geocachingu a rodině. Jako každý správný fanoušek Applu vlastní početnou rodinu jablíček, kterou neustále rozšiřuje o nové kousky.

Doporučené články

2 Komentáře

  1. Tady se není čemu divit. Novej MacBook si pořídí jenom nadšenci, ostatní nemají důvod měnit.

  2. Tady pisete ze novej moc nepresvedcil a asi o dva clanky dal je ze trha prodejni rekordy ….
    Prestante psat bulvar jinak jste leda k usmevu….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button