AktualityNovinky

Macbook Air čeká výrazná proměna, Apple zvažuje i 15” variantu

Přestože rok 2015 ještě neskončil, z kuloárů začínají proudit první zvěsti odhalující plány Applu. Podle zdrojů z dodavatelských řetězců se řada počítačů Macbook Air dočká poměrně razantní aktualizace. Nejpopulárnější počítač s nakousnutým jablkem přijde v nové generaci s inovovaným designem. Ostatně od roku 2010 se nic zásadního nezměnilo a proto lze tyto spekulace považovat za věrohodné. Roky naříkající uživatelé se konečně dočkají Retina displeje a zřejmě i 15” varianty. Zároveň má dojít k vyřazení jednáctipalcového Macbooku Air, jehož pozici obsadí Retina Macbook (první dojmy). Podle serveru Economic Daily News máme očekávat přepracovaný systém chlazení a nový typ akumulátoru, což naznačuje další zvýšení výdrže.

macbook-air-mjvp2lla

Macbook Air se za posledních pět let změnil pouze minimálně a omlazení si rozhodně zaslouží. Je ovšem otázkou, nakolik se výše uvedené spekulace zakládají na reálných skutečnostech. Co se týče oficiálního uvedení, zřejmě k němu dojde při příležitosti konference WWDC 2016, která proběhne v polovině příštího roku. Do té doby se toho může změnit celá řada a proto je třeba brát dosavadní úniky s dostatečnou rezervou. V diskuzi pod tímto článkem nám dejte vědět, co od nového Macbooku Air očekáváte a co by nemělo v jeho výbavě chybět.

Zdroj

Ondřej Hájek

Milovník tvrdé hudby a Sci-Fi žánru ve všech jeho podobách. Volný čas věnuje florbalu, geocachingu a rodině. Jako každý správný fanoušek Applu vlastní početnou rodinu jablíček, kterou neustále rozšiřuje o nové kousky.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button