AktualityNovinky

Logitech začal nabízet podsvícenou klávesnici a kryt pro iPad Pro

Ačkoliv se iPad Pro začal prodávat tento týden, společnost Logitech již nyní nabízí doplňkové příslušenství. První z nich je kryt kombinující podsvícenou klávesnici s komerčním označením Logi CREATE Backlit Keyboard. Připojení probíhá skrze rozhraní Apple Smart Connector, což má v praxi zaručit bezproblémovou komunikaci mezi iPadem a klávesnicí.

Snímek obrazovky 2015-11-12 v 21.24.53

Díky tomu odpadá nutnost párování či nabíjení, což osobně považuji za největší přednost. Jednotlivé klávesy se mohou pochlubit plnou velikostí (19 mm) a nastavitelné podsvícení, což vám pomůže plně využít větší pracovní prostor iPadu Pro a nové funkce systému iOS 9. Kryt umožňuje nastavení ve dvou úhlech pro nalezení vhodné pozice.

Snímek obrazovky 2015-11-12 v 21.24.29

S dostupností na českém trhu se počítá v průběhu ledna, přičemž doporučená maloobchodní cena činí 4090 Kč.

d0f547d45de426b7187714337665bcdf98f

Druhou novinkou se stal ochranný kryt s názvem Logi CREATE Protective Case. Flexibilní stojánek krytu má skrytý pant, jenž pevně udrží iPad Pro v kýžené pozici v rozmezí 60 stupňů. Ochranný kryt Logi CREATE Protective Case se stojánkem Any-angle bude k dostání za doporučenou maloobchodní cenu 2 190 Kč.

Ondřej Hájek

Milovník tvrdé hudby a Sci-Fi žánru ve všech jeho podobách. Volný čas věnuje florbalu, geocachingu a rodině. Jako každý správný fanoušek Applu vlastní početnou rodinu jablíček, kterou neustále rozšiřuje o nové kousky.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button