Novinky

Logitech G přináší novou řadu sluchátek pro hráče počítačových her

Značka Logitech G uvedla novou řadu herních sluchátek, která mají nabídnout to nejlepší z oboru akustiky a zaměřením na hráče počítačových her.

„Chcete si vytunit svoji herní výbavu nebo ulítáváte na hrách Battle Royale? Nabízíme vám skvělý zvuk, atraktivní design a pohodlí, které jistě oceníte,“ říká Ujesh Desai, viceprezident a generální manažer Logitech Gaming. „Hledáme stále nové prostředky, jak vytvářet úžasné herní zážitky, a jedním z nich jsou právě tato nová sluchátka.“

Recenze Logitech G560: výkonné reproduktory s RGB podsvícením

Logitech G nabízí hned několik typů herních sluchátek pro profesionální, hardcore i příležitostné hráče. Novou řadu sluchátek navrhl tak, aby si hráči mohli vybrat ideální model, který vyhovuje jejich hernímu stylu i peněžence. Nově představená řada zahrnuje modely:

  • Logitech G935 7.1 LIGHTSYNC 
  • Logitech G635 7.1 LIGHTSYNC
  • Logitech G432 7.1 Surround
  • Logitech G332 Stereo

Parádní zvuk a světelné efekty pro vaši herní sestavu 

Pro hráče, kteří se rádi chlubí svojí herní sestavou neboli „battlestation“, nabízejí bezdrátová herní sluchátka Logitech G935 7.1 LIGHTSYNC kromě vynikajícího zvuku také RGB podsvícení. Jsou první z rodiny sluchátek, která obsahují 50mm akustické měniče Pro-G vyrobené z hybridního síťového materiálu. Jejich úkolem je nabídnout kvalitní zvuk s hlubokými basy a zaoblený zvukový profil, takže si s nimi můžete připadat jako v nejmodernějším kinosále. Tato sluchátka jsou navíc vybavena technologií Logitech G LIGHTSYNC – nastavitelným dynamickým osvětlením, které lze synchronizovat s jakýmkoli obsahem, včetně her, videí a hudby. Technologie LIGHTSYNC umožňuje sladit barevné světelné efekty všech kompatibilních periferií, například klávesnic, myší a sluchátek. Nová sluchátka podporují také DTS Headphone: X 2.0, technologii prostorového zvuku, která věrně simuluje 3D prostředí hry.

Sluchátka Logitech G935 se dají připojit k počítačům, konzolím i mobilním zařízením a mají baterii s 12hodinovou výdrží, vylepšený 6mm mikrofon a zvýšený dosah bezdrátového připojení. Hráči si mohou přizpůsobit herní prostředí pomocí konfiguračního programu Logitech G HUB, který umožňuje vytvářet vlastní zvukové profily, světelné efekty nebo přiřazovat funkce klávesám. 

Všechny inovace sluchátek G935 skýtají oblíbené konstrukční řešení – náušníky z kvalitní koženky, nastavitelný mikrofon a ovládání hlasitosti přímo na sluchátku. Řadu sluchátek pro herní sestavy pak doplňuje jejich kabelová verze – Logitech G635 7.1 LIGHTSYNC.

Perfektní sluchátka pro hry Battle Royale

Pro hráče, které baví žánr Battle Royale, dodává Logitech G nová sluchátka G432 a G332. Tato sluchátka zvyšují šance hráčů na vítězství díky přesné lokalizaci zvuku a špičkovému komfortu za cenu, která je finančně nezruinuje.

Herní sluchátka G432 s 7.1kanálovým prostorovým zvukem mají 50mm akustické měniče slibující mimořádný zvukový zážitek. V kombinaci s technologií prostorového zvuku DTS Headphone:X 2.0 nabízejí zvuk, který má hráče lépe vtáhnout do herního světa. Výbavu doplňují otočné koženkové náušníky a mikrofon s funkcí flip-to-mute pro vypnutí zvuku. 

Novou řadu sluchátek Logitech G uzavírají stereofonní herní sluchátka Logitech G332. Nabízejí stejný komfort a kvalitu jako ostatní produkty v této řadě a jsou skvělou volbou pro ty, kdo si chtějí pořídit svoje první herní sluchátka.

Všechna sluchátka z této řady je možné nastavovat pomocí konfiguračního programu Logitech G HUB. Logitech G HUB je nové pokročilé herní softwarové rozhraní, které podporuje maximální využití herního vybavení. Díky přehlednému a modernímu ovládání mohou hráči rychle nakonfigurovat svoje vybavení pro konkrétní hru, sdílet a stahovat profily jiných hráčů atd.


Cena a dostupnost

Rodina herních sluchátek Logitech by měla být k dostání v únoru 2019 na LogitechG.com a u maloobchodních prodejců na celém světě za níže uvedenou doporučenou maloobchodní cenu. 

  • Bezdrátová herní sluchátka Logitech G935 7.1 LIGHTSYNC – 5 299 Kč
  • Herní sluchátka Logitech G635 7.1 – 4 129 Kč
  • Herní sluchátka Logitech G432 7.1 – 2 199 Kč
  • Stereofonní herní sluchátka G332 – 1 659 Kč
Zdroj
TZ

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button