Novinky

LIVEMEC – PR sdělení

Vážení čtenáři Českého Macu,

dovolte nám prosím představit naší společnost Livemec, která působí na trhu od roku 2008 jako Autorizovaný prodejce společnosti Apple. Byla to vášeň pro Apple produkty, která stála na prahu našeho podnikání a neustále nás provází. Jsme tým mladých lidí milující styl, ti, kteří naprosto podlehli jablečným produktům, kterým sami věříme.

Kdo může v dnešní době dělat práci, která jej zároveň baví a naplňuje? Dovolujeme si tvrdit, že my! Vážíme si toho, že můžeme tyto skvělé produkty prodávat a dělat radost našim zákazníkům. Odměnou naší práce je 99% procent spokojených zákazníků, kteří již nechtějí jablečné produkty pustit z ruky, stejně tak jako my. Naše služby prodejem nekončí, zákazník a jeho spokojenost je pro nás vším a tak poskytujeme maximální péči a osobitý přístup. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně s cílem, aby pocítil maximální podporu z naší strany. Jsme si vědomi politiky a celkové myšlenky provázející společnost Apple a její produkty. Nechceme špičkový produkt a výsledný dojem z něj degradovat nekvalitními službami. Už samotný nákup musí být pro zákazníka zážitkem, pokračující otevřením dokonalého balení a samotným užíváním produktu.

Snažíme se o větší rozšíření produktů Apple na českém trhu. Našimi klienty nejsou jen koncoví zákazníci, ale i firemní klientela, které se snažíme dokázat, že jablečné produkty jsou správnou volbou pro jejich podnikání, které se tím stává efektivnější, intuitivnější a není zatěžováno potížemi a nemocemi provázející platformu Windows. Nejednou to začíná špičkovým iPhonem a to ostatní přijde většinou samo. V současné době pečujeme o tyto společnosti: Toyota Dolák s.r.o., Auto Vandol s.r.o., BIC Nábytek, Ravak, Peter James Proud, Sportklub Oxygen s.r.o., Silmet, Revel Pex.

Naše služby skutečně prodejem nekončí, ale naopak začínají. Zajišťujeme kompletní servis obsahující dopravu, instalaci, uvedení do chodu, základní proškolení, sběrné místo pro záruční i pozáruční opravy, členství v Livemec Clubu přinášející mnoho benefitů a výhod a mnoho dalších.

Mimo elektronického obchodu www.livemec.cz, ve kterém po boku produktů Apple nabízíme stylové oblečení značek Oakley, Craft, Didriksons1913 a kvalitní brýle Oakley, provozujeme též kamennou prodejnu v Příbrami, která se do budoucna dočká nových zrekonstruovaných prostor, kde se bude vše soustředit zejména na zákazníka, na jeho pohodlí při výběru Apple produktu, na školení, poradny a servis. Produkty Apple tak získají prostor, který si skutečně zaslouží, prostor v duchu Apple Store.

Naší vizí je seznámit a přesvědčit společnost o kvalitách a výhodách produktů Apple. Snažíme se neustále zkvalitňovat své služby a dosahovat maximální spokojenosti naší klientely. My se o Vás postaráme a společně s Českým Macem tvoříme VŠE na jednom místě!

Kolektiv společnosti Livemec

žijeme Macem!

Marian Kadlec

grafik na volné noze, web designer - mariankadlec.cz, manžel, Martínkův tatínek, pošetilec posedlý minimalismem, pojitel bodů, skorobloger - blog.mariankadlec.cz, gastrosexuál, skorofrutarián, Apple user, think different

3 Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button