Novinky

OZNÁMENÍ – SPOLUPRÁCE S WWW.LIVEMEC.CZ

Važení čtenáři Českého Macu,

dnešním dnem začínáme již pátý měsíc našeho života. Stejně jako se vyvíjí malé novorozeně, vyvíjíme se i my. Je na čase odhodit plenku, vyskočit z kočáru a přejít na další úroveň. Velice si vážíme Vaší přízně, kterou k nám chováte, to díky Vám je Český Mac tím, čím je. Jak jistě víte naším mottem je MYSLET JINAK a tuto dvojici slov se snažíme přenést do veškeré naší práce a aktivit. Stáli jsme na počátku obklopeni ostatními servery, mezi kterými jsme možná na první pohled zanikali a nebyla nám předpovídaná slibná budoucnost, ovšem stále jsme tu a máme své místo, své jiné místo, a to jen díky Vám. Nejednou jste nám Vašimi komentáři dokázali, že naše práce má opravdový smysl, že to neděláme jen pro sebe, ale hlavně pro Vás.

Během naší existence jsme Vám kromě příspěvků přinesli několik projektů, které si určitě zaslouží připomenutí.

Lokalizace

Lokalizace pro platformu Mac OS X provází a budou neustále provázet server Český Mac. Jak jste si jistě všimli, vznikl server www.czech-mac.com, který je odrazem našeho lokalizačního týmu a jakýmsi útočištěm pro vývojáře požadující lokalizaci svých aplikací.

Příručka kupujícího

Dalším projektem, který jsme Vám přinesli je Příručka kupujícího, která nemá na české scéně obdoby. Věříme, že pro Vás je a bude věrným pomocníkem při nákupu jablečných produktů.

Otevřenost čtenářům

Protože nám na Vás, našich čtenářích, záleží, přišli jsme s dalším projektem, který Vám Český Mac otevřel a přiblížil. Vznikly proto rubriky jako Já a můj Mac a Apple 50+, ve kterých se setkáváme s Vašimi osudy a příběhy týkající se jablečných produktů.

Začínáme s Macem

Nejnovější projekt, který přiblíží a objasní problematiku přechodu z platformy Windows na Mac a hlavně odbourná dlouhodobé mýty a nepravdy, které mezi uživateli neprávem kolují.

Prozatím jsme si shrnuli co bylo, ale je na čase říci, co bude dál!

V současné době máme rozpracovaný projekt, který Vám přinese další novinku, další přidanou hodnotu. Tento projekt je tak rozsáhlý, že jej není možné aplikovat jako celek v jednu dobu a tak se můžete tešit na jeho postupné odhalování. Dnes Vám odhalíme první část.

PARTNERSKÝ E-SHOP – WWW.LIVEMEC.CZ

Dnešním dnem se stává naším exkluzivním partnerským e-shopem společnost Livemec, která má dlouholeté zkušenosti s prodejem jablečných zařízení a příslušenství. Společnost Livemec se Vám blíže představí ve svém vlastním článku, který bude publikován během dnešního dne. Stejně tak jako důmyslně vymýšlíme naše projekty, tak jsme důmyslně vybrali společnost Livemec z několika dalších kandidátů. Nejvíce nás při osobních setkáních oslovila politika podnikání a vztah k produktům Apple a společnosti Apple jako takové. Odkaz na náš nový partnerský e-shop naleznete v hlavním menu.

Naše nové partnerství přináší našim čtenářům tyto výhody:

– Bezplatné členství v Livemec Clubu při registraci na www.livemec.cz. Při registraci do formuláře zadejte v sekci Vaše adresa do pole Doplňující údaje tento kód: CESKYMAC. Členství Vám přinese mnoho výhod uvedených zde.

– Sběrný Apple bod pro autorizovaný Apple servis

– Pravidelné soutěže o hodnotné ceny

První soutež o velmi zajímavou cenu vyhlásíme během krátké doby. Máte se určitě na co těšit….

Marian Kadlec

grafik na volné noze, web designer - mariankadlec.cz, manžel, Martínkův tatínek, pošetilec posedlý minimalismem, pojitel bodů, skorobloger - blog.mariankadlec.cz, gastrosexuál, skorofrutarián, Apple user, think different

Doporučené články

Jeden komentář

  1. Nutno uznat, že za těch “pár” měsíců ušel server pořádný kus cesty – jak obsahově (například počtem rubrik), tak designově. Palec nahoru

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button