Novinky

Jedinečná nabídka, jak získat originální licenci Windows 10 či Microsoft Office za ty nejlepší ceny na trhu

Pouze pár dní zbývá do uvolnění aktualizace na Windows 11. Bezplatný upgrade se dostane k prvním uživatelům 5. října, přičemž stejně jako řada předešlých verzí, také přechod na nejnovější Windows 11 proběhne v několika fázích. Podle dosavadních předpokladů by měla aktualizace dorazit na všechna způsobilá zařízení nejpozději v polovině roku 2022. Kromě nového rozhraní, widgetů a multitaskingu se v nabídce nativních aplikací objeví také vylepšený Microsoft Store a řada dalších novinek. Nyní je tak ideální chvíle využít speciální akce internetového obchodu GoDeal24 a výhodně pořídit licenci Windows 10 s možností bezplatné aktualizace na verzi Windows 11 v momentě jejího uvolnění.

Speciální nabídka bez kupónu

45 % sleva po zadání kódu: BS45

60 % sleva na další produkty po zadání kódu: BS60

Další užitečné nástroje pro váš počítač

Hlavní devizou Godeal24 je snadný nákup a okamžité doručení všech zakoupených položek. Prakticky ihned po potvrzení objednávky je zákazníkovi doručen e-mail s produktovými klíči. V případě jakýchkoli potřeb je všem uživatelům k dipozici zákaznická podpora na e-mailu service(zavináč)godeal24.com, která se vždy snaží reagovat s co nejkratším prodlením. 

PR článek

Tento článek má povahu reklamního sdělení. Jeho zadavatelem je subjekt třetí strany. V případě zájmu o spolupráci či publikaci sponzorovaného obsahu nás můžete kontaktovat na e-mailu: richard.streit@ceskymac.cz

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button