FinderTipy a triky

Jak změnit pozadí přihlašovací obrazovky v Mac OS X Lion

V našem starším článku jsme si ukázali jak změnit pozadí přihlašovací obrazovky pro Mac OS X Lion. Předchozí postup není z nejjednodušších a proto jsme pro vás připravili nový a mnohem jednodušší postup. Jak tedy na to?

Stáhněte si aplikaci Loginox odsud. – http://www.loginox.branox.com/

Loginox nastaví vaše nové pozadí a přizpůsobí velikost rozlišení jedním kliknutím. Tento program také dokáže změnit logo Apple na přihlašovací obrazovce. Průhledné PNG soubory vypadají nejlépe. Pokud se v budoucnu rozhodnete, že se vám již vaše nové logo a nebo pozadí nelíbí, stačí znovu spustit Loginox a kliknout na Reset to default image/Reset to default logo. Vše jde velice jednoduše několika kliknutím myší. Tento prográmek funguje i pro Mac OS X 10.5 Leopard a Mac OS X 10.6 Snow Leopard.

originální přihlašovací obrazovka Mac OS X Lion

změněná přihlašovací obrazovka programem Loginox

FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

Doporučené články

2 Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button