Novinky

Jak tisknout kvalitně a profesionálně od vizitek přes kalendáře a obrazy až po velké reklamní plachty?

Rozjíždíte svůj nový podnik a potřebujete tisknout propagační tiskoviny? Nebo už podnik máte a potřebujete změnu reklamy z online na nějakou fyzicky hmatatelnou? A nebo vás podnikání vůbec nezajímá a chcete si nechat vytisknout kalendář s fotkami ze svatební cesty nebo nechat babičce potisknout hrnek fotkami vnoučat? Všechno to a mnohem víc vám vyřeší online tiskárna. 

Tisk v dnešní době funguje jinak. Lépe, kvalitněji a rychleji

Ty tam jsou doby, kdy jste museli pracně hledat a porovnávat, které copy centrum ve vašem blízkém okolí má nejlepší ceny a nejvyšší kvalitu a ještě navíc otevřeno tak, abyste tam stihli nejen zajít, ale zároveň měli dostatek času probrat s perzonálem podrobnosti a doufat, že nebude před zavíračkou příliš otrávený.

Dnes stačí poslat požadavky e-mailem či je nahrát do systému. Udělat to tak můžete kdykoliv se to hodí právě vám a není třeba sledovat otevírací hodiny tiskárny. A pak už jen počkáte na kurýra s vaší objednávkou.  

Tisk propagačních materiálů je jednodušší

Obvykle si v online tiskárně můžete nechat vytisknout všechny možné typy propagačních materiálů. Od vizitek, letáků, reklamních plakátů, přes propisky s reklamním potiskem, trička s logem, až po velkoformátové reklamní plachty pro umístění na skleněné výškové budovy. 

Možnosti tiskárny jsou v tomto směru téměř neomezené. Navíc, pokud si nevyberete z nabízených možností, ať už se jedná o rozměry, gramáž či povrchovou úpravu, není nic jednoduššího než do tiskárny zavolat nebo napsat, sdělit své požadavky a nechat si zaslat individuální nabídku. Skvělou zkušenost budete mít například na JustPrint. Uvidíte, že po první objednávce nebudete chtít zkoušet žádnou jinou tiskárnu.

Perzonalizované fotodárky jsou prostě navždy

K tomu, abyste mohli využít služeb profesionální online tiskárny, nemusíte být nutně podnikatel ani velká firma. Dobrá a kvalitní tiskárna levně a kvalitně vytiskne a potiskne vše, co si jen umíte představit. 

Chcete svým blízkým poslat perzonalizované přání k Vánocům nebo pohled z cest? Není nic jednoduššího, než si v tiskárně objednat tisk perzonalizované pohlednice, zaslat či vložit podklady a pak už se jen těšit na balíček s vašimi krásnými pohledy. 

Stejně takhle jednoduše si můžete nechat vytvořit kalendář s vašimi fotkami. Ať už chcete babičku obdarovat nástěnným kalendářem, kdy se každý měsíc bude moct potěšit pohledem na svá vnoučátka, nebo pubertálního potomka kalendářem s jeho oblíbenou celebritou, vždy se můžete obrátit na online tiskárnu.

Máte snad raději profesionální fotky přírody nebo abstraktní umění? Navybírejte si, co byste ve svém kalendáři chtěli, zvolte formát a typ kalendáře a odešlete objednávku. Stejně tak si můžete nechat vytisknout kalendář se svými výtvory, pokud například malujete.

Svým blízkým můžete také nechat vytisknout fotoobraz, potisknout hrnek, tričko, nebo například nechat vyrobit puzzle či pexeso z fotek či obrázků, které jim udělají rozhodně radost. 

Blíží se Vánoce tak nezapomeňte, že fotodárky jsou prostě ty naprosto nej dárky!

PR článek

Tento článek má povahu reklamního sdělení. Jeho zadavatelem je subjekt třetí strany. V případě zájmu o spolupráci či publikaci sponzorovaného obsahu nás můžete kontaktovat na e-mailu: richard.streit@ceskymac.cz

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button