Novinky

Jak sledovat dnešní keynote na Macu, Apple TV, iPhonu Windows a Androidu?

Jestliže se v průběhu dnešního dne nechystáte na jižní pól či jiné místo bez kvalitního připojení k internetu, neměla by vám uniknout tisková akce Applu. Legendární keynote odstartuje Tim Cook v 19:00 našeho času (SEČ). Co se týče potvrzených informací, budeme mít tu čest poznat dlouho očekávaný iPhone 7 a jeho většího brášku iPhone 7 Plus. Ačkoli známe většinu klíčových parametrů již nyní, rozhodně není třeba házet flintu do žita.

iphone-7-release-date-628x370

Apple nám už několikrát ukázal, že ty největší libůstky si dokáže udržet za zdmi svého sídla. Prostoru k překvapení je víc než dost a proto se rozhodně vyplatí dnes večer sledovat náš web, kde vám přineseme souhrnné články o všech představených novinkách. Pokud vlastníte jakýkoli produkt s logem Applu můžete celou událost sledovat živě.

TIP ke čtení – Pár hodin před premiérou známe kompletní parametry iPhone 7 (Plus)

K sledování je nutné mít operační systém OS X 10.6.8 a vyšší a minimálně iOS 6.0 a vyšší. V prohlížeči stačí navštívit stránku apple.com/live či pustit speciální kanál na Apple TV, který by měl být již v nabídce. Majitelé operačních systémů Windows a Android musí spoléhat na alternativní možnost sledování prostřednictvím přehrávače VLC. Stream by měl být dostupný krátce po zahájení keynote na tomto odkazu: http://p.events-delivery.apple.com.edgesuite.net/15pijbnaefvpoijbaefvpihb06/m3u8/atv_mvp.m3u8

Kromě nových iPhonů se v zákulisí hovoří o příchodu Apple Watch 2 a nového MacBooku Pro. V redakci jsme k těmto spekulacím poněkud skeptičtí a raději počítáme se skromnějším scénářem. Ale kdo ví, třeba nás Apple dnes večer skutečně zasype hromadou hardwarových novinek.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button