NovinkyTipy a triky

Jak rychle nabít iPhone, iPad nebo iPod přes PC USB

Mnohým z vás se určitě stalo to samé co mně. Přinesl jsem si do práce nabíjecí kabel k iPadu, ale po připojení k PC jsem zjistil, že se nic neděje. Mac nabíjí naprosto bez problému, ale PC se nějak nechce. Co tedy dělat? Nosit s sebou pokaždé nabíječku? Koupit si náhradní a mít ji pořád u sebe? Řešení je mnohem snadnější. Stačí si na PC nainstalovat jednoduchou utilitu od společnosti ASUS. Nevěříte? Zkuste si to sami.

Po instalaci se tento program (červené X) usídlí v systémové liště. Pokud se budete pokoušet tento program spustit a klikat na ikonu nic se nestane. Změna nastane pokud k počítači připojíte iOS zařízení.

Bohužel nemám žádné potřebné vybavení, ale nějakým způsobem tento program zdvojnásobí hodnotu procházející přes USB. Takže místo 0,5A USB produkuje skoro 1A. Tento program funguje pouze s iOS zařízeními. Pokud k počítači připojíte jakékoliv jiné zařízení nic se nestane.

Program můžete stáhnout z webových stránek společnosti ASUS zde:

Asus Ai Charger

 

FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button