AktualityAplikace iOSiOSiPhoneNovinkyTipy a triky

Jak převést Live Photos na GIF nebo video

Mezi jednu z mnoha nových funkcí iPhonu 6s/Plus patří Live Photos. Ta umožňuje zachytit krátké sekvence oživující jinak statické fotografie. Při trošce snahy a cviku lze s Live Photos vykouzlit poměrně zajímavý obsah. Jedinou vadou na kráse je fakt, že jde o formát určený výhradně pro jablečné smartphony a počítače s OS X. S touto skutečností se ovšem rozhodli bojovat vývojáři ze studia Priime, kteří do světa vypustili aplikaci s názvem Live GIF.

Snímek obrazovky 2015-10-19 v 19.16.09

S její pomocí lze Live Photos překonvertovat na video nebo do formátu GIF. Aplikace zvládá sama detekovat konkrétní obsah a na uživateli je pouze volba, pro jaký výstup se rozhodne. Převedené soubory lze dál sdílet na sociální sítě, odeslat jako přílohu či uložit do složky s pořízenými videozáznamy.

Aplikace je dostupná prostřednictvím App Store za částku 1,99 EUR. Za příjemný bonus navíc lze považovat podporu pro 3D Touch displej.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button