Novinky

iPhone SE 2 na obzoru? Údajně má dorazit v první polovině příštího roku 

I po pěti letech od svého prvního uvedení se iPhone s čtyřpalcovou obrazovkou těší velké oblibě veřejnosti. Stále totiž existuje velká část zákazníků, která by se s větším displejem nedokázala smířit. Přesně pro tyto uživatele drží Apple v nabídce iPhone SE. I ten už by si však po roce a půl na trhu zasloužil alespoň malé vylepšení.

Taiwanský web Economic Daily News nyní přinesl informace, podle kterých se odhalení nástupce cenově nejdostupnějšího iPhonu skutečně připravuje. Měl by se ukázat v březnu roku 2018, tedy přesně dva roky poté, co se na trhu objevila jeho první generace. Technických parametrů je však zatím k dispozici jen poskrovnu.

Apple vyvíjí novou technologii autonomního řízení. Chystá přeci jen vlastní automobil?

Mluví se například o tom, že aktualizovaný model dostane čip Apple A10, který byl původně navržen pro sedmou generaci jablečného telefonu. Takový procesor by ve spojení s malým displejem o poměrně nízkém rozlišení opět zajistil přesvědčivé výkony. Z nabídky by také měla zmizet verze s interním úložištěm o velikosti 32 GB. Nově bude dno nabídky tvořit dvojnásobná kapacita. Otázkou však zůstává, zda Apple i svůj vstupní model připraví o zdířku pro sluchátka.

Zdroj

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Jeden komentář

  1. 16GB model už byl nahrazen 32GB nebo se pletu? Zřejmě se ještě dá sehnat ale předpokládám, že se už nevyrání 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button