AktualityNovinky

iPhone s 16GB vnitřní paměti s námi bude ještě rok

Každý, kdo svůj iPhone aktivně používá určitě potvrdí, že 16gb varianta telefonu se za velmi krátký čas dokáže zaplnit k prasknutí. Proto jsme při čekání na nový model iPhonu všichni tajně doufali, že nejlevnější varianta telefonu už bude mít vnitřní paměť 32gb. Podle nového úniku to ale vypadá, že si za vyšší kapacitu iPhonu budeme muset připlácet. Základ nabídky nového modelu 6s totiž bude opět tvořit 16 gigabajtů.

Tato spekulace vychází z fotografie zachycující informační leták o novém iPhonu 6s, který bude představen 9. září. Samozřejmě tuto informaci nemůžeme brát zcela vážně. Může se jednat o starší fotografii, nebo jen o upravený obrázek. Pokud je ovšem únik pravdivý, doufejme, že 16gb varianta už s námi vydrží pouze jeden poslední rok. iPhone 7 už se snad dočká navýšení paměti i v základu.

9to5mac_6s26

S blížícím se datem představení iPhonů 6s a 6s Plus se to spekulacemi spolu s úniky informací a fotografií jen hemží. Jako v podstatě potvrzený už bereme fakt o přítomnosti Force Touch displeje, který rozezná sílu stisku. Počítá se také s navýšením operační paměti na 2 gb. Dále bychom se měli dočkat předního blesku, nebo nového procesoru A9.

Zdroj

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button