AktualityNovinky

Duální fotoaparát budoucího iPhonu už prochází prvním testováním

Před několika dny kolovaly internetem spekulace o vývoji duálního fotoaparátu, kterým by měl být osazen připravovaný iPhone 7 Plus. (článek zde) Včera domněnky ještě přiživil server Digitimes, podle jehož zdrojů totiž už asijští dodavatelé odeslali do Cupertina první vzorky snímačů pro budoucí jablečné smartphony.

iphone-dual-camera

Jednou ze tří společností, které údajně vzorky odeslaly by měla být také taiwanská firma Largan Technology, která už v současné době součástky pro fotoaparáty Applu dodává.

První zvěsti o duálním foťáku v iPhonu se objevily už loni na jaře, kdy Apple pohltil firmu LinX Imaging, která se právě těmito technologiemi zabývá. Duální snímač by totiž mohl podstatně posunout možnosti focení skrze mobilní telefon. V případě Applu se dokonce mluví o tom, že jedna z čoček bude vybavena opravdovým optickým zoomem.

Zdroj

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button