NovinkyTipy a trikyZ historie Apple

Představili nejmenší fén na světě, který stejně hned ztratíte a zase se vykašlali na Jacka. Nejlepší vtipy o nových Apple produktech

iPhone je každoročně bezesporu nejočekávanějším smartphonem roku. Veřejný zájem o něj je srovnatelný snad jen s vlajkovými modely Samsungu. Ostře sledovaný Apple se tak každoročně stává terčem nesčetného množství trefných vtípků, které si z nových funkcí a vlastností Apple produktů vystřelují. A protože ani my nejsme suchaři, přinášíme vám výběr těch nejlepších fórků o nových jablečných výrobcích.

Muslimka Rowaida Abdelaziz vtipně reaguje na nová bezdrátová sluchátka AirPods. Vzhledem k tomu, že musí nosit hijab, budou si okolní lidé myslet, že si povídá sama ze sebou. Od hlavy totiž nepůjdou směrem do kapsy žádné dráty. Na konci svého tweetu dodává: Jako by se měl lidé už teď nebáli dost.

funny-reactions-iphone7-apple-44-57d15a6d7fb0c__700

Apple ve středu představil nejmenší fén na světě. I tak se dá glosovat uvedení bezdrátových sluchátek, která svým vzhledem opravdu připomínají fén.

Jiný vtípek si zase utahuje z toho, že AirPods mnozí už dávno máme doma. Stačí si do uší strčit nástavce na elektrický zubní kartáček.

funny-reactions-iphone7-apple-48-57d15cd095f5c__700

„Jen jsem se podíval na obrázek a už mám pocit, že jsem je ztratil.“ Komentuje další uživatel fakt, že malá, bezdrátová sluchátka nebude příliš velký problém ztratit. Lidé například také uvažovali nad tím, že by měl Apple uvést i prodejní cenu za jeden náhradní kus.

1473292803055

I takto se dá ušetřit 159 dolarů. Výsledek ale pouze vypadá stejně. S funkčností už to bude horší.

funny-reactions-iphone7-apple-22-57d15a99da20d__700

Výrobci těchto originálních … ať už je to cokoliv, musejí pomýšlet na sebevraždu. Jejich průmysl je totiž s novým iPhonem v troskách.

funny-reactions-iphone7-apple-031-57d15d9e8993c__700

Další kreativec přišel ze snadnou cestou, jak z iPhonu 6 nebo 6s rázem, tedy alespoň vzhledově udělat nový iPhone 7.

funny-reactions-iphone7-apple-80-57d16b13b9da1__700

Tak toto se jednou zařadí do zlatého fondu internetu. Podobně jako v roce 2012 obrázek rytíře Jedi vyzbrojeného Samsungem Galaxy 23 a iPhonem 20. Fotomontáž tehdy reagovala na stále zvětšující se Samsungy a prodlužující se iPhony. Kdyby tak lidé před čtyřmi lety tušili jaká pětipalcová monstra za pár let přijdou na trh.

Zpátky ale k iPhonu 7, protože tenhle vtípek je jedním slovem geniální. iPhone 7 nemá Jack. Jack byl hlavní postava filmu Titanic. Jistě si vzpomenete také na scénu ze závěru filmu, kdy je nebohý Jack pouhé vteřiny od umrznutí a utopení, zatímco jeho láska si pluje na dveřích, na kterých je dost místa i pro něj. Nene, i tentokrát se na Jacka vykašlali, i když na něj zbylo místo.

funny-reactions-iphone7-apple-047-57d25a20e5563__700

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button