Novinky

iPhone 7s bude větší, než současná generace. Unikly přesné rozměry nových modelů

Začátkem srpna se objevila zákulisní zpráva, podle které chystané modely iPhone 7s a iPhone 7s budou větší, než současná generace „sedmičkových“ iPhonů. Tuto informaci nově potvrzuje také redakce zahraničního webu TechnoBuffalo, která se odvolává na důvěryhodný a zároveň spolehlivý zdroj. Za navýšením dimenzionálních proporcí údajně stojí změny v designu, respektive implementace modulu pro bezdrátové nabíjení. Pokud se zdroj nemýlí, iPhone 7s a iPhone 7s Plus bude v porovnání s loňskými modely vyšší, širší a také tlustší.

V řeči konkrétních čísel máme od iPhonu 7s očekávat rozměry 138,44 x 67,26 x 7,21 milimetru – současný iPhone 7 disponuje rozměry 138,3 x 67,1 x 7,1 milimetru. Větší iPhonu 7s Plus nabídne 158,37 x 78,1 x 7,41 mm, zatímco proporce iPhonu 7 Plus činí 158,2 x 77,9 x 7,3 milimetru.

Revoluční bezdrátové nabíjení se v iPhonu 8 neobjeví. Dočkáme se však větší baterie

Na navýšení fyzickým rozměrů se měla podepsat upravená konstrukce využívající skleněný zadní kryt. Za odklonem od hliníku stojí již zmíněná technologie bezdrátového nabíjení, která přímo vyžaduje co nejlepší propustnost materiálů. V praxi však nejde o nikterak zásadní rozdíl a proto lze předpokládat, že drtivá většina uživatelů tento fakt přejde bez jakéhokoli povšimnutí. Termín oficiální premiéry iPhonu 7s/Plus a iPhonu 8 je očekáván 12. září v novém sídle Apple Campus 2. Kromě chytrých telefonů má také přijít řeč na nové Apple Watch (Series 3?) a Apple TV s podporou HDR a 4K rozlišení.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button