Novinky

Tim Cook o iPhonu 7 řekl, že bez něj už nebudete moci žít

Čtvrtletní výsledky Applu ukázaly, že nic nemůže růst do nekonečna. Propad v prodejích smartphonů jasně nastínil, že trh s mobilními zařízeními začíná vykazovat známky nasycenosti. Pro výrobce bude v následujících letech stále obtížnější přesvědčit své zákazníky k přechodu na nové modely. Jediným možným řešením je přinášet mnohem více inovací a přelomových řešení. Zatímco uniklé spekulace hovoří o iPhonu 7 jako o evoluci, Tim Cook v rozhovoru pro CNBC tyto informace vyvrátil.

timcookmadmoneymay2016

Další iPhone bude tak inovativním zařízením, že donutí uživatele stávajících modelů k přechodu. Dáme vám věc, bez které se v budoucnu už neobejdete a řeknete si, jak jste bez ní mohli vůbec existovat.“ Tim Cook dále dodal, že je nadšený z novinek, na nichž jeho tým pracuje. Těžko říct, zda jsou tato slova pouhým chlácholením akcionářů z Wall Street, nebo iPhone 7 bude skutečně přelomovým produktem. Podobně neurčité informace mohou znamenat naprosto cokoliv od bezdrátového nabíjení po čtečku otisků ukrytou pod krycím sklem displeje.

iphone-7-conceptIlustrační obrázek

Jediné co o chystané novince víme, je několik neoficiálních informací, podle nichž iPhone 7 přijde o 3,5mm audio jack a nabídne tenčí tělo s přepracovaným systémem anténních modulů. Další zvěsti predikují duální kameru a stereo reproduktory. Více světla do situace vnese blížící se termín představení, který bude jistě doprovázat série dalších úniků.

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button