Novinky

Je tu konec všem spekulacím: Výrobce krytů prozradil finální podobu iPhone 7 Plus

Po dlouhých měsících spekulací je konec v jedné věci a to konkrétně dohadům, zda iPhone 7 Plus skutečně dostane duální fotoaparát. Před několika dny jsme vás informovali (článek zde), že společnost Spigen začala na svých stránkách prodávat kryty pro iPhone 7. Krátce na to se se nabídka rozrostla rozšířila o kryty pro iPhone 7 Plus.

Snímek obrazovky 2016-08-25 v 19.24.37

Z fotografií si lze všimnout hned několika věcí. Kromě již zmíněné duální optiky se nedočkáme dříve propíraného SmartConnectoru, který měl sloužit pro připojení doplňkového příslušenství. Při pohledu na dolní stranu zařízení si nelze nevšimnout chybějícího 3,5mm audiokonektoru pro připojení sluchátek.

Snímek obrazovky 2016-08-25 v 19.25.42

Spigen již v minulosti několikrát prozradil podobu jablečných produktů a proto není příliš důvodů tyto informace vyvracet. V podstatě jde o potvrzení dřívějších faktů, o nichž se spekulovalo delší dobu. Do diskuze nám dejte vědět, co si o designu iPhonu7 Plus myslíte a zda má podle vás duální fotoaparát smysluplné využití.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button