Novinky

iPhone 7 natáčí mnohem lépe než 6S, nové video je toho důkazem

Od zahájení prodeje nového iPhonu 7 se stále na internetu objevují různá videa a srovnání jeho konkurencí, anebo jiných modelů. Mezi nespočtem různých crash testů, kdy uživatelé zkouší celkovou výdrž iPhonu, se také objevilo srovnávací video, které je zaměřeno na samotný fotoaparát. S tímto videem přišel youtube kanál SuperSaf TV a jedná se o porovnání fotoaparátů nejnovějšího iPhonu 7 a předchozího modelu iPhonu 6S a můžeme vidět vcelku razantní změnu.

apple-iphone-7-jet-black

Celé video je natočeno oběma modely iPhonu současně a již od prvního počátku můžeme zaznamenat velký rozdíl mezi kvalitou obrazu jednotlivých telefonů. V první fázi se porovnává kvalita předního fotoaparátu a na první pohled můžeme zaznamenat, že kvalita obrazu z iPhonu 7 je značně lepší než u iPhonu 6S. Zároveň se mění i zvuk, chvíli je puštěn z iPhonu 7 a chvíli z 6S, ale v tomto zase tak razantní rozdíl není. Dále můžeme také vidět, že optická stabilizace u iPhonu 7, je v porovnání s iPhonem 6S silně znát.

Můžeme říci, že toto video vyvrací veškeré spekulace, že by byla kvalita obrazu iPhonu 7 a jeho předchůdce 6S stejná. Podívejte se na celé video a přesvědčte se sami.

Katka Válková

Milovnice přírody, umění a moderní technologie. Studuje gymnázium a zajímá se o společnost Apple.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button