AktualityiOSiPhoneNovinky

iPhone 6S údajně dorazí již v srpnu

Na Čínských zpravodajských webech se objevilo několik zpráv o údajném posunutí premiéry nového iPhone 6S z tradičního září na srpen. Apple přitom své nové telefony představuje už od dob čtvrté generace vždy v září. Podle zdrojů od dodavatelských firem však vychází zatím vývoj a produkce nových součástek tak dobře, že nový iPhone by mohl být odhalen už o měsíc dříve.

iphone-6-rose-gold-002-630x472
Je to pravděpodobně úplně poprvé, kdy celý dodavatelský řetězec nenaráží na technické problémy a poptávku tak může uspokojit bez větších zádrhelů. Ačkoliv je ale nový hardware v podstatě připravený, Apple ještě musí vyladit svůj nový operační systém iOS 9, které mají nové vlajkové lodě dostat. Od připravovaných telefonů se přitom očekává poměrně hodně. Zatím se hovoří například o displeji s technologií Force Touch, 12Mpx fotoaparátu, 2GB operační paměti nebo vylepšeném Touch ID.

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Jeden komentář

  1. To dost pochybuju, že Apple uvede další iPhone už v srpnu. Třeba ale překvapí, v poslední době je vidět, že malinko netuší, kam vůbec míří. 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button