AktualityNovinky

iPhone 6s Plus vs. Samsung Galaxy S6 Edge: Srovnání fotoaparátů naslepo

Zajímá vás, jaké snímky na svědomí Samsung Galaxy S6 Edge a iPhone 6s Plus? Fotografie v levém sloupci byly pořízeny jihokorejskou konkurencí, snímky vpravo pochází z iPhonu 6s Plus.

Dnešní článek jsme pojali v netradičním duchu a zároveň jako pozvánku na velké srovnání fotoaparátů v iPhone 6s Plus, Samsung Galaxy S6 Edge a iPhone 6, které pro vás aktuálně připravujeme. Příspěvek můžete brát jako slepou “tipovačku”, která vás oprostí od předsudků a donutí porovnat obrazovou kvalitu pouze na základě individuálního pohledu.

Samsung-Galaxy-S6-vs-Apple-iPhone-6-Plus-1-630x420

Každý snímek vznikl ve stejnou dobu a za naprosto totožných světelných podmínek. Mírné odchylky v zachycených kompozicích mají na svědomí odlišené vlastnosti optiky. Nastavení jsme nechali plně v rukou automatiky, tak jak to ostatně dělá drtivá většina běžných uživatelů. O své tipy se můžete podělit s dalšími čtenáři v diskuzi pod tímto článkem. Jakou fotografii pořídil iPhone 6s Plus a Samsung Galaxy S6 Edge vám prozradíme tento pátek.

Jaké snímky má na svědomí iPhone 6s Plus, ty vpravo či vlevo?

Aktualizováno 16. října: Zajímá vás, jaké snímky na svědomí Samsung Galaxy S6 Edge a iPhone 6s Plus? Fotografie v levém sloupci byly pořízeny jihokorejskou konkurencí, snímky vpravo pochází z iPhonu 6s Plus.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button