AktualityiPhoneNovinky

Apple pro představení nových iPhonů zvolí magické datum

Ohledně nových iPhonů jsou zatím jasné dvě věci. Telefony budou nést název 6s a 6s Plus a dočkáme se jich v září. Do teď jsme ale ovšem přesné datum neznali. Čínský zdroj zasvěcený do dodavatelského řetězce, však nyní přišel s údajným datem představení nových hráčů na mobilním trhu. Nebudu vás tedy napínat. Představení by mělo ve světle těchto nových informací proběhnout 11. září. Fronty před Apple Story potom můžete očekávat v pátek 18. září, kdy by měly obě novinky jít do prodeje. Samozřejmě jde o nepotvrzené informace. Na mysl nám totiž přichází pochybnosti, jestli by Apple svou konferenci představoval právě v takové datum, kterým je 11.září. Už jistý termín bychom se však měli dozvědět zanedlouho.

touch-id-screen

Internetem koluje další informace, která si žádá kousek pozornosti. Apple přirozeně o své nové modely iPhonů očekává rekordní zájem. Už dříve jsme psali o velkém předzásobení a domluvách z více dodavateli najednou. Teď vyšlo najevo, že jeden z čínských dodavatelů dokonce shání celých 40 000 nových pracovních sil. Jde o poptávku po dělnících, které čeká kompletace milionů už objednaných telefonů. Tuto masivní objednávku po pracovní síle si zadala společnost Pegatron. Podobné kroky činí i další dodavatelé součástek. Tyto zprávy dávají tušit, že příchod nových jablečných telefonů bude velká věc. Apple by rád za první kvartál prodal 50 milionů přístrojů. Za celý rok potom něco mezi 230 a 240 miliony kusů.

iPhone-6s-Schematic-Engadget-Japan-800x602

iPhone 6s s největší pravděpodobností nepřinese žádnou designovou změnu. Upgrade by se měl spíše zaměřovat na hardware. Podle nově uniklých schémat to však vypadá, že novinka by mohla být o něco málo tlustší. A to hlavně díky přítomnosti displeje citlivého na tlak stisku. Ze současné hloušťky 6,9mm by tak nový iPhone mohl přibrat na 7,1mm.

Zdroj 1, Zdroj 2, Zdroj 3

 

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button