AktualityNovinky

iPhone 6s bude trhák: Apple zadal svým dodavatelům rekordní objednávky

Debut nových iPhonů je naplánován na září letošního roku a podle dosavadních spekulací se bude jednat o více než mírnou evoluci, než na kterou jsme za poslední roky od Applu zvyklí. S touto domněnkou korespondují aktuální informace, které hovoří o masivních objednávkách výrobce na dodávky devadesáti milionů kusů s doručením do konce letošního roku. Zpráva dále potvrzuje, že chystaný iPhone 6s a iPhone 6s Plus se pochlubí technologií Force Touch s haptickou odezvou a úrovňovým rozpoznáváním tlaku.

iphone6-stock-photoKlíčovými partnery pro kompletaci se staly firmy Foxconn a Pegatron, s nimiž má Apple dlouhodobé vztahy. Podle dalších zvěstí se výrobní linky rozběhnou v nejbližších dnech. Obě chystané novinky nabídnou nový procesor Apple A9, 2GB operační paměť a rychlý LTE čip od Qualcommu. Výrazných změn se dočká i fotoaparát s RGBW, jehož rozlišení poskočí na dvanáct megapixelů. Úhlopříčka obou novinek bude ctít hodnoty aktuálních modelů a všechny změny se odehrají především pod kapotou.

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button