AktualityiOSNovinky

iPhone opět hrdinou: Ruského majitele zachránil před krutou smrtí

Postupem let se z mobilních telefonů staly osobní asistenti s nespočtem rozličných funkcí a užitečných vlastností. V mnoha momentech dokážou zachránit svým majitelům život a to velice nezvyklými způsoby. Před několika dny jsme vás informovali o mladíkovi, jehož iPhone 5c posloužil jako neprůstřelná vesta, když byl zasažen ránou z brokovnice. V posledních dnech se na internetu objevil další případ muže, jehož život opět zachránil mobilní telefon. V inkriminované době byl na cestě linkovým autobusem, jenž havaroval. V důsledku nehody došlo k uvolnění kovové tyče a nebýt iPhonu 5s v kapse, jistě by probodla tělo muže. Z přiloženého snímku si můžete všimnout, jak smartphone po střetu dopadl.

iphone5s-save-life-640x466

Kovová konstrukce kompletně vstřebala hrozivý náraz a zabránila tak smrtícímu zranění. Fotografie může připomínat nedávnou kauzu bendgate, která se rozpoutala kolem aktuální řady iPhonů. Zahraniční redakce ConsumerReports při testech zjistila, že iPhone 5s je mnohonásobně odolnější, než současný iPhone 6 a iPhone 6 Plus. Je tedy otázkou, jak by moskevský mladík dopadl, kdyby k kapse své bundy neměl rok starou generaci jablečného smartphonu.

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button