Novinky

Messenger pro iOS dostal novou funkci pro sdílení obrazovky

Facebook včera oznámil příchod nové funkce pro sdílení obrazovky v mobilní aplikaci Messenger. Funkce již byla dostupná na webu a na počítačových verzích, ale tentokrát přichází i na jablečná zařízení.

Zdroj: Facebook

Obrazovku svého iPhonu můžete sdílet s přáteli nebo příbuznými. Při videohovoru rozkliknout dolní menu, kliknout na volbu “Sdílet Obrazovku” a funkce se zapne. Poté můžete sdílet cokoliv – své fotky, nakupovat s vašimi kamarády, nebo společně hrát hry. Možností je nekonečno a záleží pouze na vás.

Sdílení obrazovky může být použito v hovoru jen s jedním člověkem, nebo i při skupinovém hovoru s osmi, a dokonce i šestnácti lidmi. Také známým jako “Messenger Rooms”. Facebook řekl, že funkce je dostupná pro celý svět, počínaje dneškem. Aktualizovat aplikaci můžete v App Storu.

Doufejme, že sdílení obrazovky bude bezpečné a Facebook nepochybil se zabezpečením přenosu dat z obrazovky. Facebook už měl v minulosti nějaké bezpečnostní problémy, tak snad se z předešlých chyb poučil.

Používáte Messenger a využijete tuto funkci? Líbí se vám, že Facebook tuto funkci přidal, nebo vám nechyběla? Dejte nám vědět v diskuzi.

Sebastian Himmer

Mám rád vše co alespoň trošku obsahuje počítače. Programátor vytvářející hry a obrovský fanoušek Applu! Počítače mě zajímají už od dětství. Velký fanatik počítačových her. Hrdý redaktor webu ČeskýMac. iPhone XR v kapse, Macbook Air na stole.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button