Novinky

InDirect.cz Vás provede světem Apple od A do Z

V nabídce InDirect.cz najdete širokou škálu kurzů zaměřených na práci s Apple produkty. Věnovat se vám budou vysoce kvalifikovaní lektoři se zkušenostmi získanými během spolupráce se společností Apple.

Chcete zapojit Apple produkty do Vašeho života a být díky nim efektivnější? Z nabízených kurzů si vyberou jak Applem nepolíbení uživatelé, tak ti, co se už do jablka zakousli.

Nabídka Apple kurzů 

Školící agentura inDirect nabízí kurzy zaměřené na vše, co byste chtěli vedět o Applu. Vybírat si můžete z kurzů pro úplné začátečníky i pokročilé uživatele, ale také ze specializovaných kurzů věnovaných například iBooks Author, Time Capsule, Apple TV, AirPort routery, iWork pro iOs, nebo Final Cut.

Snímek obrazovky 2015-11-08 v 19.20.01

V nabídce jsou ale i kurzy, na kterých se seznámíte s více funkcemi Apple zařízení jako je například kurz iPad v podnikání, jehož cílem je konfigurace pro co nejužitečnější využívání iPadu ve vaší firmě a nebo kurz Zpřístupnění, který vás seznámí s funkcemi Apple produktů usnadňující život zdravotně postiženým. A pokud se sami máte chuť stát profesionálním školitelem, rozhodně nepřehlédněte kurz Train the Trainer, který vás naučí vše potřebné k tomu, abyste mohli vést vlastní školení a to dle standardů společnosti Apple.

Snímek obrazovky 2015-11-08 v 19.08.34

Kurzy jsou určené pro jednotlivce, ale i firmy a vzdělávací instituce. A pokud si z nabídky nevyberete, můžete si kurz nechat sestavit na míru dle vašich přání a požadavků.

Záruka kvalitních Apple kurzů Indirect.cz        

Zárukou dobrého a kvalitního kurzu je vždy lektor s bohatými zkušenostmi a znalostmi. A přesně takoví lektoři vedou kurzy společnosti Indirect.cz. Každým školením vás budou provázet lektoři s osobními zkušenostmi ze společnosti Apple a s oficiálními Apple certifikacemi.

Co ještě můze inDirect nabídnout?

Pro jakou formu školení se rozhodnete je čistě na vás. inDirect nabízí skupinová anebo individuální školení, kdy se lektor věnuje pouze vám. Nově se v nabídce objevují i online kurzy s využitím Skype nebo WebEx. Není tedy žádnou překážkou, pokud se nachazíte v Rakousku, Švýcarsku nebo Itálii. Samozřejmostí je nabídka kurzů v českém a anglickém jazyce.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button