Novinky

Ideální společník na cesty: novou bezdrátovou nabíječku od mophie schováte do každé kapsy

Společnost mophie představila přenosnou nabíjecí podložku charge stream pad mini, která umožňuje snadné a bezproblémové bezdrátové nabíjení přenosných zařízení podporujících technologii Qi.

Značka mophie trvale prokazuje své odhodlání zajistit lidem co nejsnazší nabíjení. Proto nabízí celý ekosystém bezdrátových nabíjecích řešení,“ uvedl Kevin Fay, Senior Product Manager ze společnosti ZAGG International. Nová nabíjecí podložka charge stream pad mini poskytuje nabíjecí výkon 5 W pro smartphony podporující technologii Qi. Minimalistické, nízkoprofilové provedení se hodí především při bezdrátovém nabíjení v autě, na letišti či hotelu. Nabíječku tak ocení především ti uživatelé, kteří jsou neustále v pohybu a chtějí svůj iPhone nabíjet bezdrátově.

Mezi další funkce podložky charge stream pad mini patří

  • Kompatibilita s technologií Qi: Nabíjecí podložka charge stream pad mini je kompatibilní se smartphony Apple, Samsung a dalšími, které podporují technologii Qi.
  • Nabíjení při pouhém dotyku: Stačí jednoduše položit smartphone na podložku a okamžitě se začne nabíjet.
  • Pogumované neklouzavé provedení: Chrání váš telefon při nabíjení a zabraňuje škrábancům a sklouznutí.
  • Nabíjení i skrz lehká pouzdra: Podložka charge stream pad mini dokáže nabíjet zařízení i skrz pouzdra silná až 3 mm.

Ceny a dostupnost

Podložka mophie charge stream pad mini bude k dispozici na webu mophie.com od června za doporučovanou maloobchodní cenu 24,95 EUR (přibližně 650 Kč). Na produkt je poskytována dvouletá záruka.

O společnosti mophie

Společnost mophie sídlí v Kalifornii a je výrobcem nejprodávanějších nabíjecích pouzder a krytů ve Spojených státech. Vytváří oceňovaná řešení, která usnadňují život v mobilním světě tím, že mu dodávají energii. mophie je uznávaným výrobcem inovativních mobilních řešení. Výrobky značky mophie jsou známé svým stylovým designem a smyslem pro detail. Společnost mophie má provozy v Kalifornii, Michiganu, Nizozemsku, Hongkongu a Číně. Její produkty jsou dostupné ve více než 130 zemích a dají se zakoupit v prodejnách společností Apple, Best Buy, Verizon a T-Mobile a také u maloobchodních prodejců jako například Sprint.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button