Novinky

Horkovzdušná fritéza a inteligentní odpadkový koš Xiaomi můžou být vaše za velmi sympatické ceny

Portfolio produktů nesoucí logo Xiaomi je natolik široké, že existuje pouze hrstka segmentů, do nichž nezasahuje. Mezi uživateli nejoblíbenějšími jsou produkty určené do domácnosti, kde lze vybírat z opravdu pestré palety.

Dnešní výběr zahrnuje dva kousky, které se skvěle hodí do kuchyně a především všem, kterým záleží na zdravém stravování. Prvním produktem je horkovzdušná fritéza Xiaomi Mijia Onemoon Air Fryer. Horkovzdušné fritézy jsou aktuálně světovým hitem. Umožňují totiž přípravu smažených jídel mnohem zdravějším způsobem, než na jaký jsme zvyklí u klasického „friťáku“. Snadno si tak připravíte takové pochoutky jako jsou například smažená kuřecí křidélka či domácí hranolky s minimem oleje.

Xiaomi Mijia Onemoon Air Fryer nabízí několik režimů smažení, které jsou uzpůsobeny pro přípravu různých druhů potravin. Bát se nemusíte ani o místo v kuchyni, celkové rozměry totiž činí 287 x 206 x 206 milimetru. Přes kompaktní velikost nabízí dostatečně dimenzovanou fritovací nádobu, která stačí pro přípravu dvou až tří porcí jídel. Opomenout nelze ani povedený design, který skvěle zapadne do každé domácnosti. Xiaomi Mijia Onemoon Air Fryer si můžete aktuálně pořídit v internetovém obchodě TomTop ve slevě za necelých 1 900 Kč.

Další vychytávkou do domácnosti je odpadkový koš Xiaomi Ninestars s automatickým otevíráním. Odpadkový koš disponuje infračerveným snímačem, který umí detekovat pohyb a následně otevřít víko. Jde sice o drobnou vychytávku, ale v praxi ji oceníte velmi často. Xiaomi Ninestars si navíc můžete nyní pořídit za zvýhodněnou cenu 1 090 korun. Jelikož expedice probíhá z čínského skladu, je třeba počítat s dodáním 7 až 20 dnů od potvrzení objednávky. 

PR článek

Tento text obsahuje prvky reklamního sdělení - PR článek. V případě zájmu o spolupráci či publikaci PR obsahu nás můžete kontaktovat na e-mailu: admin@ceskymac.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close