Novinky

HomePod a FaceTime zabalený v Apple TV: blíží se komplexní jablečné centrum našich domácností?

Apple TV je tady s námi od svého vzniku už více než 14 let. Za tu dobu prošla celou řadou vylepšení a další řada novinek je zřejmě na spadnutí. Alespoň podle amerického novináře Marka Gurmana. Ten včera zveřejnil zajímavé informace, které naznačují vývoj přepracované Apple TV, která se má, více než kdy dřív, stát přirozeným centrem chytré domácnosti.

Nová Apple TV 6 je na cestě. Nabídne výkonnější hardware a přepracovaný ovladač

Nejzásadnějším vylepšením nové Apple TV má být podle Gurmana reproduktor a fotoaparát (kamera). Právě kombinace takřka neomezených možností Apple TV, chytrého reproduktoru, který by se stal takovou nepsanou náhradou za zrušený HomePod, a fotoaparátu by mohl být zajímavou alternativou do jablečného portfolia.

Zdroj: Unsplash

V návaznosti na tyto informace se už dříve objevila spekulace, že kalifornský gigant pracuje na hardwaru kombinující dotykový displej, dvojici reproduktorů a robotického ramene, které by umožňovalo pomocí synchronizace s kamerou integrovanou v zařízení sledovat uživatele v místnosti. Zařízení by tak přímo konkurovalo Amazon Echo Show.

Zpět ale k Apple TV. Všechny dosud zveřejněné informace mají spíše spekulativní charakter a řada věcí ve vývoji nejnovější Apple TV může být zkrátka ještě jinak. Nezbývá než si počkat na oficiální představení, které by mohlo být třeba už na konci tohoto roku.

Zdroj
9To5Mac

David Pravda

Blázen do veškeré mobilní techniky, fanoušek Applu, deskových her a dobrého fotbalu. Rád se věnuje urbex fotografii a geocachingu.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button