Novinky

Holandská společnost Mujjo uvádí Folio Sleeve: luxusní obal pro MacBook Pro a MacBook Air

MacBooky a obecně všechny počítače od Applu jsou velmi exkluzivními kousky elektroniky. Pokud vám tedy není stav vašeho miláčka lhostejný, je dobré vlastnit také kvalitní pouzdro. Na trhu existuje celá řada obalů, které sice poskytnou dostatečnou ochranu, ale již málokterý dokáže vzbudit emoce jako ty od Mujjo. V portfoliu této holandské společnosti najdete ucelenou řadu ochranných pomůcek pro MacBooky a iPhony. Nově se ovšem nabídka rozrostla o další obal Folio Sleeve, který je určený pro MacBook Pro a MacBook Air.

Zbrusu nový kousek tradičně staví na špičkových materiálech. Přední stranu tvoří panel z prémiové kůže, která je ošetřena speciálními postupy pro maximální trvanlivost. Zadní část je pak z kvalitní plsti, která je pro produkty Mujjo typická. Ta kromě prodyšnosti navíc zaručuje to, že MacBook bude v obalu doslova jako v peřince.

Promyšlený do posledního detailu

Samotný design vychází z typických obrysů značky, který doplňuje celá řada detailů. Zmínit si zaslouží přihrádka na kreditní karty a jedna větší kapsa na poznámkový blok a další drobnosti. Další příjemnou vlastností je speciální úprava, která odpuzuje vodu a nečistoty. Celou tuhle parádu uzavírají kvalitní zipy, které lze rozepnout do tří stran pro maximálně pohodlnou manipulaci.

Recenze Mujjo Sleeve: elegantní obal pro MacBook Pro

Produkty od Mujjo jsme na Českém Macu již několikrát testovali a pokaždé si odnesly velmi kladné hodnocení. Vždy nás zaujalo, jakým stylem se výrobce soustředí i na ty nejmenší detaily, které ve finále utváří naprosto ojedinělou uživatelskou zkušenost. Luxusní design a prémiové materiály ovšem nejsou zadarmo. Mujjo Folio Sleeve lze na tuzemském trhu pořídit za zhruba 3 000 korun. To sice není zrovna málo, ale za své peníze dostanete originální kousek příslušenství s osobitým charakterem.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button