Novinky

Hledáte nejlevnější cestu k originálnímu softwaru? Díky Godeal24 můžete mít Windows 10 a Microsoft Office za pár kaček

Práce na dálku, online studium či home office se stává novým trendem dnešní doby. S tím se ovšem pojí také vyšší nároky na techniku a používaný software. Pokud si hodláte ulehčit práci na svém počítači a dopřát mu novou výbavu, díky slevové akci na Godeal24 můžete značně ušetřit.

Godeal24 je ověřený prodejce softwaru, který nabízí ucelený sortiment nejpoužívanějšího softwaru včetně licencí pro operační systémy a hry za ty nejlepší ceny na trhu. Současná akce jde na ruku všem, kteří mají spadeno na produkty z dílny Microsoft a přitom by ještě rádi ušetřili.

První část akce se zaměřuje na licence operačního systému Windows 10, který si můžete pořídit za doslova bezkonkurenční ceny. Během nákupního procesu stačí v nákupním košíku zadat slevový kód “BS45“ a získat tím licenci za poloviční cenu. Akce se vztahuje na tyto produkty:

Zkrátka nepřijdou ani ti, kteří mají v plánu si pořídit kancelářský balík Microsoft Offiice či dokonce balíček zahrnující licenci Windows 10. V těchto případech se lze dostat až na 60% slevu po zadání speciálního kódu “BS60“. Unikátní nabídka se vztahuje na tyto položky:

Godeal nezapomíná na uživatele počítačů s macOS, pro které si nachystal výběr několika užitečných nástrojů se slevou až 90 %. Nabídka se vztahuje na tyto produkty a nevyžaduje zadávání žádného slevového kódu. 

Godeal24 se neustále snaží nabízet vynikající služby všem svým zákazníkům. Samozřejmostí je špičkový servis, garance spokojenosti a možnost bezpečných plateb přes PayPal či prostřednictvím platebních karet. V případě jakýchkoli dotazů či problémů je proto k dispozici zákaznický servis, který lze kontaktovat na e-mailové adrese service(zavináč)godeal24.com

PR článek

Tento text obsahuje prvky reklamního sdělení - PR článek. V případě zájmu o spolupráci či publikaci PR obsahu nás můžete kontaktovat na e-mailu: admin@ceskymac.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close
Close