Novinky

SteelSeries Siberia 840: Profesionální bezdrátový headset s prostorovým zvukem

Společnost SteelSeries uvádí na celosvětový trh svůj nejlepší bezdrátový herní headset Siberia 840. Nástupce verze Siberia 800 oceňované pro svůj komfort, bezdrátovou technologii a vysokou kvalitu zvuku přináší navíc Bluetooth rozhraní.

SteelSeries Siberia 840 kombinuje přední vlastnosti Siberií 800, jako jsou dvě vyměnitelné baterie zajišťující non-stop provoz, kompatibilitu napříč platformami a Dolby 7.1 prostorový zvuk s novinkami v podobě Bluetooth technologie a softwarového nastavení.

Siberia-840-Angle-2

„Nejenže SteelSeries Siberia 840 poskytuje stejně kvalitní reprodukci zvuku jako jeho předchůdce, ale je navíc obohacen o Bluetooth rozhraní rozšiřující kompatibilitu s mobilními zařízeními,“ řekl Brian Fallon, SteelSeries Category Manager pro oblast audia, a dodává: „Už se tak nejedná pouze o herní headset, ale o bezchybný audio systém umožňující kvalitní poslech hudby a použití jako handsfree.“

Kvalitní bezdrátový přenos zvuku

SteelSeries Siberia 840 garantuje tzv. lag-free, tedy kontinuální bezdrátový přenos bez záseků díky unikátní technologii, která neustále přepíná mezi frekvencemi a vybírá ty nejméně rušené. Stejně jako Siberia 800 nabízí 7.1 prostorový zvuk skrze tři různé Dolby technologie: Dolby Headphone, Dolby Digital a Dolby Pro Logic IIx.

Siberia-840-Angle-1

Kompatibilita a ovládání

Headset spolupracuje se všemi hlavními herními konzolemi, jako jsou PlayStation a Xbox a operačními systémy Windows a Mac. Je vybaven Bluetooth rozhraním transformující tento herní headset ve špičková sluchátka pro poslech hudby, hovory i týmovou komunikaci. Siberia 840 je dodáván se speciálním ovladačem s OLED displejem zobrazujícím veškeré audio nastavení, bezdrátové připojení, systémové konfigurace včetně zvukových zdrojů, profilů, výdrže baterie apod.

Siberia-840-Transmitter-Box-1-1

Tento ovladač zároveň funguje jako nabíjecí stanice pro baterie. Hráči, kteří chtějí svá sluchátka využít na maximum, mohou využít pro správu profilů, nastavení ekvalizéru a mnohé další také jednotný ovládací program SteelSeries Engine 3.

Maximální komfort

Elegantní, čisté a stylové provedení připomíná interiér závodního vozu. Headset je vybaven paměťovou pěnou na obou mušlích i hlavovém mostu zvýrazňující maximální komfort. Siberia 840 nabízí zatahovací mikrofon a ovládání na dosah ruky na jednom z náušníků včetně LED indikátoru zapnutí/vypnutí mikrofonu, hlasitosti a dalších. Je dodáván se dvěma vyměnitelnými bateriemi, každá s kapacitou 1000 mAh a životností 20 hodin na jedno nabití.

Siberia-840-Box

Profesionální bezdrátový herní headset SteelSeries Siberia 840 je k dispozici na světovém trhu za doporučenou koncovou cenu 349 euro.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button