Novinky

Grand Theft Auto: Liberty City Stories míří po deseti letech na iOS. Dočkalo se vylepšené grafiky a podpory 3D Touch

Herní studio Rockstar Games nadělilo svým fanoušků předčasný vánoční dárek v podobě dalšího dílu z populární série Grand Theft Auto s podtitulem Liberty City Stories. Stalo se tak po deseti letech od uvedení konzolové verze, která si během své éry získala bezpočet hráčů. Během hraní se vžijete do role Toniho Ciprianiho, který plněním úkolů postupuje mafiánskou hierarchií na její vrchol. Jelikož výpočetní výkon současných smartphonů dalece převyšuje možnosti tehdejších konzolí, vývojáři přepracovali většinu textur. Kromě rozlišení se zvýšila vykreslovací vzdálenost a úpravy se dočkala i práce se stíny a světlem. Pokud vlastníte letošní generaci modelů iPhone 6s, iPhone 6s Plus či iPad Pro, hru si vychutnáte při snímkovací frekvenci 60 fps.

https://www.youtube.com/watch?v=mx0OdbsLlW8

V Rockstar Games vyslyšeli přání Applu a do hry zakomponovali podporu pro 3D Touch a ovládání prostřednictvím herních ovladačů. Grand Theft Auto: Liberty City Stories si můžete stáhnout z App Store za částku 6,99 EUR. Mezi podporovaná zařízení patří iPhone 5, iPhone 6, iPhone 6s, iPad 4, obě generace iPadu Air, iPad Pro a iPad mini 2/3/4.

app_store_icon

Ondřej Hájek

Milovník tvrdé hudby a Sci-Fi žánru ve všech jeho podobách. Volný čas věnuje florbalu, geocachingu a rodině. Jako každý správný fanoušek Applu vlastní početnou rodinu jablíček, kterou neustále rozšiřuje o nové kousky.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button