Novinky

Godeal24 nabízí jedinečnou šanci si pořídit originální licenci MS Office za necelých 12 Eur

Internetový obchod Godeal24 si připravil další zajímavou akci, ve které lze pořídit celou řadu softwarových licencí za bezkonkurenční ceny. Pokud například chcete nejnovější Windows 11 Pro, stačit vám bude pouze 10,24 Eur. Ve slevě lze pořídit také licenci stále populárního systému Windows 10 za 7,42 Eur. Slevová akce se vztahuje i na další produkty z dílny Microsoft a to včetně výhodných balíčků zahrnující různé verze Windows a kancelářského balíku MS Office.

Godeal24 tak představuje zajímavý způsob, jak se legální cestou dostat k oblíbenému softwaru, který na oficiálním Microsoft Store stojí podstatně více peněz. S nákupem vždy získáte pouze originální software, takže jestli právě pokukujete například po kancelářském balíku MS Office, máte jedinečnou šanci ušetřit. A ne zrovna málo! Vybírat si dokonce můžete hned z několika verzí, takže je pouze na vás, jakou zvolíte. Například Office 2021 vychází jen na 13,52 Eur, což představuje aktuálně jednu z nejlepších nabídek na internetu.

Časově omezená akce na doživotní licenci Microsoft Office

Office Suites for MAC, 62% sleva s kódem: GG62

Godeal24 patří mezi etablované prodejce softwarových klíčů s rozsáhlým katalogem. Zároveň nabízí 100% garanci toho, že všechny licence pochází z legálních zdrojů. Kromě různých verzí operačního systému Windows a Microsoft Office lze vybírat také z řady dalších nástrojů a oblíbených aplikací pro platformy Mac a PC.

Časově omezená akce na licence operačního systému Windows

62% sleva na výhodné balíky Windows & MS Office s kódem: GG62

až 50 % sleva na další Windows licence

Další nástroje a aplikace ve slevě

Vysokou kvalitu poskytovaných služeb ze strany Godeal24 mimo jiné dokazuje také skvělé hodnocení (4,9 z 5,0 a 98% spokojenost uživatelů) na nezávislé platformě TrustPilot sloužící k ověřování internetových společností. Příjemným benefitem je také technická podpora 24/7 a poprodejní servis dostupný na e-mailové adrese: service(zavináč)godeal24.com, které mohou využít všichni zákazníci.

PR článek

Tento článek má povahu reklamního sdělení. Jeho zadavatelem je subjekt třetí strany. V případě zájmu o spolupráci či publikaci sponzorovaného obsahu nás můžete kontaktovat na e-mailu: richard.streit@ceskymac.cz

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button