AktualityiOSiPhoneNovinky

Galerie: Podívejte se, jak fotí iPhone 6s Plus?

Mezi hlavní lákadla nového iPhonu 6s a 6s Plus (první dojmy) patří přepracovaný fotoaparát, který má podávat nadprůměrné výsledky. Výrobce se po čtyřech letech rozhoupal k navýšení celkového rozlišení na hodnotu 12 Mpx. Apple tímto krokem dorovnává tabulkové parametry s ostatní konkurencí a nás pochopitelně zajímalo, jak se přepracovaná optika projeví v praxi. V přiložené galerii si můžete prohlédnout několik testovacích snímků, které byly pořízeny na automatický režim. Prezentovaný výstup neprošel žádnou další postprodukcí či jinou úpravou.

_MG_7927

Fotografie jsou na první pohled dostatečně ostré a disponují poměrně slušnými detaily, na čemž má výraznou zásluhu optická stabilizace (pouze u modelu iPhone 6s Plus). Největší rezervy jsou patrné při kontrastních scénách, ovšem s ohledem na velikost snímače to lze pochopit. V některých případech je vidět poměrně agresivní komprese, která má na svědomí slévání odstínů. Příjemně nás překvapila věrnost barev, která skvěle kopíruje reálnou předlohu. Již nyní se velice těšíme, až jablečnou novinku srovnáme s loňským modelem a jihokorejskou konkurencí.

[Mikado id=’13’]

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button