AktualityNovinky

Futurama se dočká vzkříšení v podobě hry pro iPhone

Jestliže patříte mezi fanoušky animovaného seriálu Futurama, máme pro vás skvělou zprávu. Němečtí vývojáři ze studia Wooga se dohodli s 20th Century Fox na podepsání smlouvy a následném vývoji hry pro mobilní zařízení s názvem Futurama: Release of Drones. Příběh se bude točit okolo logistické války mezi posádkami Planet Express a MomCo. Hráči dostanou za úkol spojovat skupiny dronů, s jejichž pomocí budou řešit logické hádanky a tématické úlohy, po jejichž dokončení postoupí na další úroveň.

futurama_drones

Vývojáři si přizvali na pomoc Davea Grossmana, který stojí za tituly The Secret of Monkey Island a Sam & Mac. Společně s bývalým producentem Futuramy (Patric Verrone) budou pracovat na grafickém pojetí jednotlivých lokací. Co se týče plánovaného uvedení, zde prozatím bližší informace chybí. Je však velice pravděpodobné, že to nebude trvat příliš dlouho a brzy se bláznivá partička z budoucnosti objeví na displejích našich smartphonů.

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button