Novinky

Makety iPhonu 12 potvrzují dříve avizované změny. Design bude připomínat legendární iPhone 4

Příští měsíc se nejspíše dočkáme dlouho očekávaného iPhonu 12. Ještě před oficiálním představením se tradičně objevují fotografie odhalující základní kontury designu. Nejnovější snímky pochází od výrobce obalů, který se již připravuje na novou várku krytů pro novou řadu iPhonu 12.

Fotografie se poprvé objevily na izraelské facebookové stránce HaAppelistim čímž zároveň nabízí pohled z blízka na nový design iPhonu 12. Na snímcích je také vidět přímé porovnání iPhonu 12 a iPhonu 4, kterému se nový design částečně podobá.

Zdroj: 9to5Mac

Modelová řada iPhonu 12 by měla obsahovat celkově čtyři zařízení ve třech velikostech. 5,4 a 6,1palcové modely, které by měly být levnější a cenově dostupnější. Poté se očekává dvojice dražších modelů s úhlopříčkami 6,1 a 6,7 palce, které pravděpodobně ponesou označení iPhone 12 Pro.

Zdroj: 9to5Mac

Makety smartphonů se vždy rozesílají výrobcům příslušenství předem, aby se připravili na nové velikosti a tvary ještě před oficiálním vydáním. Odesílání vždy probíhá v tuto dobu, a to měsíc před oficiálním debutem. Toto se dá ověřit tím, že se již na internetovém obchodě Amazon vyskytly první obaly pro nepředstavený iPhone 12.

Jelikož výrobce obalů nepotřebuje znát přesné proporce displeje, maketa proto neodhaluje, zda se zmenšilo vykousnutí v horní části panelu, respektive zda notch nebude menší, tak jak to naznačovaly předchozí spekulace. To samé platí pro modul hlavního fotoaparátu na zadní straně, kde se očekávají změny zejména v rovině použitého hardwaru.

Sebastian Himmer

Mám rád vše co alespoň trošku obsahuje počítače. Programátor vytvářející hry a obrovský fanoušek Applu! Počítače mě zajímají už od dětství. Velký fanatik počítačových her. Hrdý redaktor webu ČeskýMac. iPhone XR v kapse, Macbook Air na stole.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button