Aplikace iOSiOSiPhoneNovinkyRecenze

Email.cz – aplikace pro iPhone

Spousta českých uživatelů stále dává přednost emailové schránce od českého poskytovatele Seznam.cz. Aplikace email.cz vám umožní snadný přístup k emailům i offline a není již třeba nic složitě nastavovat. Výhodou aplikace je právě offline režim a velmi jednoduché nastavení. Nevýhodou je, že existuje verze pouze pro iPhone, uživatelé iPadů mají zatím smůlu.

K přihlášení do vaší emailové schránky vám stačí pouze přihlašovací údaje.

email_cz_1Aplikace nabízí opravdu jednoduché ovládání. Vývojáři si dali záležet, aby ovládání aplikace bylo intuitivní a uživatel nemusel nic složitě hledat.

email_cz_2Náhled na psaní nového emailu v aplikaci. Opravdu základní rozhraní, které jistě bude stačit nenáročným uživatelům. Zkušenější a náročnější uživatelé asi zůstanou u standartní aplikace Mail.

email_cz_3Vaši poštu můžete ochránit pomocí číselného kódu. K aktivaci dojde po 30 vteřinách nečinnosti. Vývojáři ze seznam.cz zatím nepřidali podporu Touch ID pro novější modely iPhone. Nechme se překvapit, možná ji přinesou další verze aplikace. První verze toho moc nenabízí, ale nenáročnému uživateli jistě bude stačit.

email_cz_4Jedna z výhod aplikace, umožní stažení celého obsahu vaši emailové schránky.

email_cz_5Aplikace dále umožnuje nastavení vlastní tapety na pozadí aplikace a též rychlé vyhledávání v emailech

app_store_cz

 

 

Doporučené články

Back to top button