Novinky

Mapy.cz od Seznamu rozšířily 3D zobrazení do dalších českých měst

Aplikace Mapy.cz od Seznamu zpřístupnila dalších 24 měst ve vylepšeném 3D zobrazení. Trojrozměrný model měst lze natočit ze všech stran, naklonit nebo si přizpůsobit jeho výšku, ze které je možné se na město dívat. Kromě map celého světa s automatickým plánovačem výletů, panoramatickými snímky ulic, mobilní i desktopovou aplikací, které jsou dostupné i bez připojení k internetu, tak aplikace představuje ještě kvalitnější trojrozměrné pohledy měst napříč celou republikou.

Vylepšeným 3D pohledem si lidé mohou prohlédnout i Jindřichův Hradec, Kolín, Mladou Boleslav, Studénku, Turnov, Varnsdorf, Veselí nad Moravou, Vysoké Mýto, Olomouc, Bruntál, Českou Lípa, Českou Třebovou, Havlíčkův Brod, Jablonec nad Nisou, Jeseník, Kadaň, Kyjov, Lanškroun, Pelhřimov, Rumburk, Rýmařov, Třebíč, Valašské Meziříčí a Velké Meziříčí.

„Na tvorbě 3D map spolupracujeme se společností Melown Technologies, která má na starosti zpracování a zobrazení snímků. Jsem rád, že cestovatelům můžeme nabídnout ještě kvalitnější 3D pohledy, které jim umožní lepší představu o konkrétním hledaném místě,“ upřesňuje Jakub Faifer, produktový manažer služby Mapy.cz.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button