Novinky

Elon Musk se smiloval: elektromobily Tesla se konečně dočkají aplikace Apple Music

Po několika letech čekání a přáních majitelů vozů značky Tesla, se uživatelé mohou těšit na rozšíření o nativní aplikaci Apple Music v jejich vozech. Dle dostupných informací chystá Tesla spuštění již v nadcházející softwarové aktualizaci, kterou si budou moci majitelé vozů stáhnout v průběhu nadcházejícího měsíce. Aaron Cash sdílel na svém twitterovém účtu fotografie, které byly pořízeny z nově otevřené expozice automobilky v Peterson Automotive Museum v Los Angeles a ukazují nám drobný easter-egg, kterým je automobilka z Texasu pověstná.

Pořízené snímky pochází z nejnovějšího modelu S, který má sloužit jako demo vůz k vyzkoušení všech možných funkcionalit, které Tesla svým zákazníkům nabízí a běží tedy na nejaktuálnější verzi softwaru, který ještě není oficiálně dostupný pro všechny uživatele. Nicméně jak si můžete všimnout, ikona označující Apple Music je již obsažena v systému vozu.

Jak bude integrace Apple Music nakonec vypadat a zda nabídne i další funkce jako například prostorový zvuk či bezztrátovou podporu zvuku uvidíme, až po oficiálním oznámení, ale již nyní můžeme říct, že automobilka tímhle krokem udělá radost mnoha uživatelům. 

Jakmile se dočkáme aktualizace, tak se podíváme na všechny funkce Apple Music podrobněji a zprostředkujeme vám naše dojmy z fungování aplikace.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button