Novinky

Druhá generace AirPods Pro se blíží, novinkou budou senzory pro monitorování zdravotních funkcí

Apple pracuje na druhé generaci AirPods Pro. Masová výroba započne buď v posledním čtvrtletí roku 2021, nebo v první polovině roku 2022, tento rok se už nové generace nedočkáme,“ sdělil důvěryhodný Apple analytik Ming-Chi Kuo, který již několikrát úspěšně předpověděl plány Applu.

Apple také údajně vyvíjí třetí generaci cenově dostupnější verze sluchátek AirPods. Představení této generace by mělo proběhnout v prvním čtvrtletí roku 2021. Kuo původně sdělil, že se nová generace nebude vzhledově lišit od předešlé generace, později se opravil, že se design nové generace bude podobat designu AirPods Pro.

Zdroj: macrumors.com

Budoucí generace sluchátek AirPods by mohly obsahovat světelný senzor, který by mohl přispět k novým funkcím monitorování zdraví. Mezi nové funkce by mohlo patřit měření srdečního tepu, počítání kroků nebo detekce pohybu hlavou.  

Dle DigiTimes se k firmám Luxshare a GoerTek, které momentálně sestavují AirPods, přidá nová firma Inventec Appliances. Nová firma by AirPods sestavovala ve Vietnamu.

Matyáš Himmer

Fanoušek Applu od roku 2011, rád fotím a programuji. Články píši ve svém volném čase, studuji informační technologie na SSPŠ.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button