Novinky

Druhá generace AirPods Pro dostane senzory pro měření kondice a zdravotních funkcí. Kdy půjdou do prodeje?

Bezdrátové sluchátka AirPods patří mezi nejoblíbenější produkty s logem Apple. Velké popularitě se těší zejména AirPods Pro, která nabízí řadu zajímavých funkcí včetně návykového ANC. Na trhu jsou již druhým rokem, takže mezi uživateli se zcela oprávněně rojí diskuze na téma, kdy dorazí modernizovaný nástupce.

Odpověď na tuto otázku přináší dobře informovaný analytik Ming-Chi Kuo, podle něhož můžeme AirPods Pro 2 očekávat v průběhu druhé poloviny příštího roku. V kontextu letošních událostí se nabízí podobné časové období jako v případě oficiálního debutu AirPods 3.

Pokud jde o výbavu, druhá generace AirPods Pro nabídne kratší nožičky a design podobný sesterským sluchátkům Beats Fit Pro. Za samozřejmost lze již nyní považovat aktivní potlačení okolních ruchů (ANC) a adaptivní ekvalizér. Několik na sobě nezávislých zdrojů také potvrdilo, že připravovaný nástupce AirPods Pro dostane nové senzory pro sledování kondice, měření zdravotních funkcí a sportovních aktivit. To by v praxi mohlo znamenat integraci snímačů tepové frekvence. Chybět by nemusely ani další nové funkce, ovšem jakékoli další podrobnosti na toto téma zatím nemáme.

Zdroj: Apple

Samostatnou kapitolu pak bude představovat kvalita zvuku. Apple bude chtít v tomto směru nabídnout to nejlepší, což s sebou jistě přinese implementaci nového čipsetu pro zpracování zvuku. Čekáte na nové AirPods Pro, případně jaká funkce by vám udělala největší radost? Dejte nám vědět v diskuzi.

Zdroj
idownloadblog

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Jeden komentář

  1. Potřebuju sluchátka na poslouchání hudby a ne na to aby někdo zase špehoval nahromadil další data o mě takový sluchátka si rozhodně nekoupím

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button