Novinky

Díky akci Back to School si můžete na Godeal24 pořídit licenci Windows 10 za pouhých 7 Eur

Prázdniny jsou u konce a s ním se začíná pomalu loučit také letní počasí. S tím jde ruku v ruce návrat do škol, práce a vůbec nás čeká období, kdy budeme opět trávit více času před obrazovkami počítačů. Pokud tedy plánujete nákup nového softwaru, případně si chcete udělat radost novou licencí Windows 10 nebo jiného softwaru, internetových obchod Godeal24 si připravil velmi zajímavou prodejní akci. Ta se vztahuje na řadu produktů od společnosti Microsoft a zahrnuje jen těžko odolatelné nabídky jako například licenci Windows 10 za 7 Eur či 60% slevy na další položky.

Speciální nabídka Back to School

Sleva 45 % při zadání kupónu: BS45

Sleva 60 % při zadání kupónu: BS60

Další produkty za zajímavé ceny

Hlavní devizou Godeal24 je snadný nákup a okamžité doručení všech zakoupených položek. Prakticky ihned po potvrzení objednávky je zákazníkovi doručen e-mail s produktovými klíči. V případě jakýchkoli potřeb je všem uživatelům k dipozici zákaznická podpora na e-mailu service(zavináč)godeal24.com, která se vždy snaží reagovat s co nejkratším prodlením. 

PR článek

Tento článek má povahu reklamního sdělení. Jeho zadavatelem je subjekt třetí strany. V případě zájmu o spolupráci či publikaci sponzorovaného obsahu nás můžete kontaktovat na e-mailu: richard.streit@ceskymac.cz

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button